Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Szymon Jakubiszak: Wpadliśmy w dołek

Szymon Jakubiszak: Wpadliśmy w dołek

fot. Indykpol AZS Olsztyn

Indykpol AZS Olsztyn nie ma ostatnio szczęśliwej passy. W 10. kolejce siatkarze z Warmii i Mazur 0:3 przegrali z Projektem Warszawa i liczą, że w starciu z zespołem z Lwowa na zmianę trendu. – Projekt Warszawa zagrał dobrze, ale nie rewelacyjnie i gdybyśmy to my zagrali na miarę swoich możliwości, to spokojnie moglibyśmy powalczyć ze stołecznymi. Nie chcę używać wymówek z problemami kadrowymi, bo po prostu zagraliśmy słabo. W Krakowie będzie okazja, żeby odbić się od tego naszego aktualnego dna – mówił w audycji radia UWM FM środkowy olsztynian, Szymon Jakubiszak.

Owszem, Indykpol AZS Olsztyn ma swoje problemy kadrowe, w ostatnim spotkaniu w składzie zabrakło między innymi lidera – Karola Butryna. – Zagraliśmy bardzo słabo. Projekt Warszawa zagrał dobrze, ale nie rewelacyjnie i gdybyśmy to my zagrali na miarę swoich możliwości, to spokojnie moglibyśmy powalczyć ze stołecznymi. Nie chcę używać wymówek z problemami kadrowymi, bo po prostu zagraliśmy słabo. W Krakowie będzie okazja, żeby odbić się od tego naszego aktualnego dna – ocenił Szymon Jakubiszak, który nie ukrywał, że zarówno Butryn, jak i Moritz Karlitzek to ważne elementy olsztyńskiej układanki. – Wydaje mi się, że Karol Butryn i Moritz Karlitzek to nasza bardzo duża wartość, zwłaszcza w ataku i w zagrywce. Ci zawodnicy, którzy grali z Projektem Warszawa również mają bardzo duży potencjał i nie wykorzystaliśmy 100% swoich możliwości. Przegraliśmy dość srogo, bo 0:3, nie mogę powiedzieć, że nie było walki, ale trochę nam nie idzie, wpadliśmy w lekki dołek i na pewno będziemy w Krakowie szukać odbicia się i odwrócenia passy na naszą korzyść – podsumował środkowy akademików.W drużynie dzieje się ostatnio za dobrze, przegrała ostatnie cztery spotkania w PlusLidze. – Trudno mówić o tym, jak czują się wszyscy. Na pewno nie jesteśmy zadowoleni, morale też nie są na jakimś najwyższym poziomie, ale mogę zapewnić kibiców, że zostawimy serducho i będziemy walczyć o punkty – zapowiedział Jakubiszak i dodał: – W zeszłym tygodniu mieliśmy dwie poważne rozmowy, powiedzieliśmy sobie pare niezbyt ciepłych słów. To boli, bo na treningach ćwiczymy pilnowanie tych wszystkie łatwych piłek, a w trakcie meczu nam to nie wychodzi. Wkrada nam się sporo nerwowości i musimy postarać się przełożyć to, co udaje nam się na treningach, na mecz – mówił środkowy olsztyńskiego zespołu. Okazję do przełamania podopieczni Javiera Webera będą mieli już w czwartek, kiedy to zmierzą się z beniaminkiem z Lwowa.

źródło: inf. własna, uwm.fm

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-11-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę