Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > W Stali Nysa kolejni zakażeni

W Stali Nysa kolejni zakażeni

Zespół PlusLigi Stal Nysa otrzymał kolejne wyniki testów. Badania zostały przeprowadzone u 20 pozostałych członków drużyny (tj. zawodników oraz sztabu szkoleniowego). W środę potwierdzono zakażenie u jednego z zawodników.

Jak informuje klub przeprowadzone testy dały 13 wyników dodatnich oraz 5 wyników ujemnych. Łącznie zakażonych jest więc 14 członków drużyny. Klub czeka jeszcze na dwa pozostałe wyniki testów. Stal Nysa nie podaje do publicznej wiadomości danych osobowych zakażonych.Klub ustalił, że jeśli zawodnicy oraz członkowie sztabu z pozytywnym wynikiem testu będą chcieli podać do publicznej wiadomości taką wiadomość, zrobią to za pośrednictwem swoich prywatnych kont w mediach społecznościowych.

Osoby z wynikiem negatywnym, w najbliższym czasie zostaną poddane testom powtórnym, by wykluczyć obecność wirusa w ich organizmach. Zawodnicy oraz członkowie sztabu szkoleniowego, którzy otrzymali pozytywne wyniki testów, pomimo występowania lekkich objawów wirusa, czują się dobrze.

W związku z zaistniałą sytuacją STAL Nysa S.A. zachowuje wszelkie rygory bezpieczeństwa oraz jest w stałym kontakcie z Powiatową Stacją Sanitarno – Epidemiologiczną oraz z Polską Ligą Siatkówki.

źródło: Stal Nysa - Facebook

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-10-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved