Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Sonia Stefanik na trzy lata w Legionowie

Sonia Stefanik na trzy lata w Legionowie

fot. smspzps.pl

DPD Legionovia Legionowo poinformowała o podpisaniu trzyletniego kontraktu z Sonią Stefanik. Środkowa reprezentacji Polski juniorek w tym sezonie zagra w młodzieżowej ekipie LTS-u Legionovia, a kolejne dwie edycje zmagań spędzi w zespole seniorskim z Legionowa.

Mierząca 190 cm wzrostu środkowa (rocznik 2002) jest wychowanką Karpat Krosno. Jest uczennicą Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Szczyrku i jednym z filarów juniorskiej reprezentacji Polski. W sezonie 2020/21 Sonia  Stefanik będzie grać w ekipie juniorek LTS-u Legionovia, jednak już został zawarty także seniorski kontrakt na kolejne dwa sezony.–Jestem bardzo szczęśliwa, że będę mogła trenować i realizować swoje cele w klubie z Legionowa. W LTS spędzę ostatni rok juniorski i dwa lata w siatkówce seniorskiej w ekipie DPD Legionovii. Uważam, że to świetny klub pod względem warunków do rozwoju i nauki. Wierzę, że wiele się nauczę i wyniosę wiele dobrego – powiedziała Sonia Stefanik.

Z pozyskania młodej środkowej zadowolony jest Alessandro Chiappini. – Uważam, że Sonia to jedna z najbardziej utalentowanych młodych środkowych w Polsce. Już od dłuższego czasu przyglądaliśmy się jej rozwojowi i cieszę się, że będzie go kontynuować w naszym klubie – wyznał szkoleniowiec drużyny z Legionowa.

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-09-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved