Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Siostry Lee wciąż szokują opinię publiczną – jedna z nich jest oskarżona o przemoc domową

Siostry Lee wciąż szokują opinię publiczną – jedna z nich jest oskarżona o przemoc domową

fot. fivb-com

Kontrowersje wokół sióstr Lee wciąż trwają. Koreanki po ujawnieniu sprawy stosowania przemocy w szkole, poniosły konsekwencje we własnym kraju, ale póki co upiekło im się na arenie międzynarodowej, bowiem FIVB zezwoliło na ich grę w lidze greckiej. Ostatnio wypłynęły kolejne informacje w ich sprawie. Dziennik Chosun poinformował, że ​​Lee Da-Yeong stosowała przemoc domową i słowne znęcanie się nad swoim mężem, z którym potajemnie wzięła ślub w 2018 roku.

Mąż (który jest obecnie anonimowy zgodnie z koreańskim prawem) był tym, który zgłosił incydent, mówiąc, że w ciągu roku po ślubie z rozgrywającą doznał obelg słownych i napaści fizycznej, a ostatecznie złożył wniosek o rozwód za obopólną zgodą. Mężczyzna ujawnił policji treść swojej wymiany SMS-owej z Lee Da-Yeong w celu przeprowadzenia dochodzenia. W rozmowie tekstowej rzekomo groziła mu, że go zabije. Stwierdził również, że jest leczony psychiatrycznie. Pozwał 25-letnią zawodniczkę i zażądał odszkodowania w wysokości 500 milionów wonów (blisko 362 000 euro).Przypomnijmy,  że bliźniaczki Lee w lutym zostały zawieszone na czas nieokreślony w swoim poprzednim zespole, Heungkuk Life Insurance Pink Spiders. Następnie zostały trwale pozbawione możliwości gry w reprezentacji Korei. Chociaż Koreańska Federacja Piłki Siatkowej odmówiła wystawienia Międzynarodowego Certyfikatu Transferu (ITC) Lee Jae-Yeong i Lee Da-Yeong, które otrzymały ofertę od greckiego PAOK-u, Międzynarodowa Federacja Piłki Siatkowej (FIVB) zdecydowała się zezwolić im na grę za granicą. Obie siatkarki są w trakcie uzyskiwania wiz do Grecji, więc teraz będziemy musieli poczekać i zobaczyć, czy ostatnie wydarzenia wokół Lee Da-Yeong coś w tym względzie zmienią, czy nie.

źródło: inf. własna, worldofvolley.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-10-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę