Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > mistrzostwa świata > Serbki zaczęły przygotowania do mistrzostw świata

Serbki zaczęły przygotowania do mistrzostw świata

fot. FIVB

W Belgradzie siatkarki reprezentacji Serbii zaczęły przygotowania do mistrzostw świata. Daniele Santarelli powołał 17 zawodniczek na zgrupowanie. Serbki czekają towarzyskie mecze z Holenderkami oraz turniej we Włoszech.

Mimo że do mistrzostw świata siatkarek zostało jeszcze sporo czasu, to poszczególne drużyny zaczęły już do nich przygotowania. Serbki pod wodzą Daniele Santarelliego będą do 11 sierpnia trenowały w Belgradzie. Następnie udadzą się na zgrupowanie do Kopaoniku, gdzie przebywać będą do 24 sierpnia.Wówczas wrócą do Belgradu, a pod koniec miesiąca towarzysko zmierzą się z Holenderkami. We wrześniu czeka je wylot do Neapolu, gdzie wezmą udział w towarzyskim turnieju z udziałem Włoszek, Turczynek i Polek.

Zmagania w mistrzostwach świata Serbki zaczną 25 września. Na inaugurację zmagań w fazie grupowej zmierzą się z Kanadyjkami. Później czekają je jeszcze potyczki z drużynami Bułgarii, Niemiec, Kazachstanu i USA.

Kadra Serbek na zgrupowanie przed MŚ:

rozgrywające: Bojana Drča, Sladjana Mirković

atakujące: Ana Bjelica, Tijana Bosković

środkowe: Maja Aleksić, Nina Popović, Jovana Stevanović, Minja Osmajić, Jovana Kocić

przyjmujące: Brankica Mihajlović, Bojana Milenković, Katarina Lazović, Sara Lozo, Bianka Busa

libero: Teodora Pusić, Aleksandra Jegdić, Bojana GoČanin

źródło: inf. własna, ossrb.org

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, mistrzostwa świata

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2022-08-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę