Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > Santiago Danani: To będą wyjątkowe mecze dla mnie

Santiago Danani: To będą wyjątkowe mecze dla mnie

fot. Klaudia Piwowarczyk

– W Lidze Mistrzów wszystkie drużyny są bardzo silne. W zeszłym sezonie to była niesamowita przygoda. Doszliśmy z Berlin Recycling Volleys do ćwierćfinału, gdzie w rewanżu wygrywaliśmy z Trentino 2:0, ale nie udało nam się niestety doprowadzić do złotego seta. Jestem szczęśliwy, że wylosowaliśmy Berlin, mam tam wielu przyjaciół. To będą wyjątkowe mecze dla mnie – skomentował losowanie Ligi Mistrzów Santiago Danani, libero Aluronu CMC Warty Zawiercie.

Do losowania odniósł się również trener Warty Michał Winiarski. – Jeżeli chodzi o samo losowanie, to z pierwszego koszyka ominęliśmy chyba najsilniejsze zespoły: Perugię i Civitanovę. Trzeba jednak pamiętać, że Berlin w zeszłym roku grał bardzo dobrze i odpadł dopiero w ćwierćfinale z Trentino, więc jest to niebezpieczny zespół. Samo losowanie wygląda dobrze, natomiast nic to nie zmienia. Trzeba walczyć i grać.– To będzie nasz pierwszy rok w Lidze Mistrzów. Będzie dużo grania. Cieszę się, że mamy szeroki skład i będzie okazja, żebyśmy wszystkich sprawdzili w boju. Granie z bardzo dobrymi zespołami rozwija i będzie też rozwijało nasz zespół. Im więcej takich trudnych spotkań, tym zespół nabierze więcej doświadczenia i pewności siebie, jeżeli wygra – zakończył szkoleniowiec.

źródło: Biuro Prasowe Aluron CMC Warta Zawiercie, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, europejskie puchary

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-09-17

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę