Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > SAN-Pajda Jarosław odkrył kolejne karty

SAN-Pajda Jarosław odkrył kolejne karty

fot. lsk.pls.pl

Nowe wieści odnośnie składu na sezon 2020/2021 napłynęły z obozu pierwszoligowego SAN-Pajdy Jarosław. Po Katarzynie Saj i Aleksandrze Dudek umowę z klubem zdecydowało się przedłużyć kilka kolejnych zawodniczek. Wśród nich są m.in. Karina Chmielewska, Katarzyna Stepko i Aleksandra Dutkiewcz.

Już na początku maja władze SAN-Pajdy Jarosław poinformowały, że udało im się zatrzymać dwie czołowe zawodniczki zespołu z ubiegłego sezonu – Katarzynę Saj i Aleksandrę Dudek. Teraz do tej dwójki dołączyło sześć kolejnych siatkarek. Barw klubu z Jarosławia w sezonie 2020/2021 nadal bronić będą: rozgrywające – Karina Chmielewska i Patrycja Papszun, środkowe – Katarzyna Stepko i Wiktoria Nowak, przyjmująca Aleksandra Bazan oraz libero Aleksandra Dutkiewicz.Zespół cieszy się przede wszystkim z zatrzymania Dudek, Saj i Chmielewskiej, które w ubiegłym sezonie, który był dla niego tak udany, odegrały kluczowe role. Pierwsza okazała się MVP i najskuteczniejszą zagrywającą I ligi, druga była liderką w klasyfikacji środkowych, a trzecia czołową rozgrywającą rozgrywek. Nie jest tajemnicą, że zawodniczkami po zakończonej przedwcześnie rywalizacji interesowały się kluby ekstraklasy. Ostatecznie zdecydowały one jednak o pozostaniu w jarosławskiej ekipie i wszyscy mają nadzieję, że nadchodzący sezon będzie dla tego klubu jeszcze lepszy niż poprzedni. Przypomnijmy, że SAN-Pajda zakończył go na 5. miejscu  w tabeli. Znakomicie spisał się też w rozgrywkach Pucharu Polski, w którym sensacyjnie awansował do Final Four.

W szeregach jarosławianek w nadchodzącej kampanii na pewno nie zobaczymy z kolei sześciu innych zawodniczek. Na zmianę barw klubowych zdecydowały się: Katarzyna Bryda, Paulina Stroiwąs, Magda Jagodzińska, Koleta Łyszkiewicz, Alina Bartkowska i Rozalia Hnatyszyn.

Zobacz również:
Karuzela transferowa I ligi kobiet

źródło: Facebook, inf. własna

nadesłał:

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę