Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > SAN-Pajda Jarosław odkrył kolejne karty

SAN-Pajda Jarosław odkrył kolejne karty

fot. lsk.pls.pl

Nowe wieści odnośnie składu na sezon 2020/2021 napłynęły z obozu pierwszoligowego SAN-Pajdy Jarosław. Po Katarzynie Saj i Aleksandrze Dudek umowę z klubem zdecydowało się przedłużyć kilka kolejnych zawodniczek. Wśród nich są m.in. Karina Chmielewska, Katarzyna Stepko i Aleksandra Dutkiewcz.

Już na początku maja władze SAN-Pajdy Jarosław poinformowały, że udało im się zatrzymać dwie czołowe zawodniczki zespołu z ubiegłego sezonu – Katarzynę Saj i Aleksandrę Dudek. Teraz do tej dwójki dołączyło sześć kolejnych siatkarek. Barw klubu z Jarosławia w sezonie 2020/2021 nadal bronić będą: rozgrywające – Karina Chmielewska i Patrycja Papszun, środkowe – Katarzyna Stepko i Wiktoria Nowak, przyjmująca Aleksandra Bazan oraz libero Aleksandra Dutkiewicz.Zespół cieszy się przede wszystkim z zatrzymania Dudek, Saj i Chmielewskiej, które w ubiegłym sezonie, który był dla niego tak udany, odegrały kluczowe role. Pierwsza okazała się MVP i najskuteczniejszą zagrywającą I ligi, druga była liderką w klasyfikacji środkowych, a trzecia czołową rozgrywającą rozgrywek. Nie jest tajemnicą, że zawodniczkami po zakończonej przedwcześnie rywalizacji interesowały się kluby ekstraklasy. Ostatecznie zdecydowały one jednak o pozostaniu w jarosławskiej ekipie i wszyscy mają nadzieję, że nadchodzący sezon będzie dla tego klubu jeszcze lepszy niż poprzedni. Przypomnijmy, że SAN-Pajda zakończył go na 5. miejscu  w tabeli. Znakomicie spisał się też w rozgrywkach Pucharu Polski, w którym sensacyjnie awansował do Final Four.

W szeregach jarosławianek w nadchodzącej kampanii na pewno nie zobaczymy z kolei sześciu innych zawodniczek. Na zmianę barw klubowych zdecydowały się: Katarzyna Bryda, Paulina Stroiwąs, Magda Jagodzińska, Koleta Łyszkiewicz, Alina Bartkowska i Rozalia Hnatyszyn.

Zobacz również:
Karuzela transferowa I ligi kobiet

źródło: Facebook, inf. własna

nadesłał:

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved