Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Samara Rodrigues de Almeida zawodniczką Radomki Radom

Samara Rodrigues de Almeida zawodniczką Radomki Radom

fot. bergamonews.it

Brazylijska przyjmująca Samara Rodrigues de Almeida, która w meczu o Superpuchar PLS reprezentowała barwy Chemika Police, ale nie przeszła późniejszych testów medycznych w tym klubie, została zawodniczką Radomki Radom. To czwarta zagraniczna zawodniczka w zespole włoskiego trenera Ricardo Marchesiego i piąta przyjmująca.

Samara Rodrigues de Almeida pojawiła się w Polsce w grudniu i została zawodniczką Chemika Police. Ale tylko na jedno spotkanie. Po przegranym meczu o Superpuchar PLS klub wydał komunikat, że Brazylijka nie przeszła testów medycznych i nie zagra więcej w zespole mistrza Polski.Okazuje się, że przyjmująca ostatecznie znalazła zatrudnienie w Polsce. Została zawodniczką E.Leclerc MOYA Radomki Radom i ma wspomóc lewe skrzydło w tej drużynie. Co ciekawe obok środkowej Andressy Picussy, przyjmującej Janissy Johnson i atakującej Bruny Honorio będzie czwartą zagraniczną zawodniczką w zespole z Radomia.

Trener Ricardo Marchesi będzie miał teraz do dyspozycji pięć przyjmujących. Oprócz wspomnianej Samary Rodrigues de Almeidy, Janissy Johnson na tej pozycji w zespole Radomki występują także Julia Twardowska, Renata Biała i Julita Molenda.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-01-19

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved