Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > Ryszard Bosek: Kędzierzynianie mają w sobie głód wygrywania

Ryszard Bosek: Kędzierzynianie mają w sobie głód wygrywania

fot. archiwum

— Kędzierzynianie mają w sobie głód wygrywania. Prezentują taki sam poziom, jak najlepsze włoskie ekipy — uważa Ryszard Bosek, mistrz olimpijski i świata oraz triumfator Pucharu Europy z Płomieniem Sosnowiec.

Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle wywalczyła awans do finału Ligi Mistrzów po wygraniu w zaledwie 48 minut dwóch niezbędnych do osiągnięcia tego celu setów w starciu z Jastrzębskim Węglem. Było to drugie w historii półfinałowe starcie, w którym mierzyły się dwie polskie ekipy.Po raz pierwszy jednak stało się tak, że drużyna PlusLigi dwa razy z rzędu uzyskała przepustkę do finału Champions League. — To ogromny sukces, który potwierdza, że nasze kluby prezentują najwyższy poziom europejski. Moim zdaniem możemy już zacząć mówić, że PlusLiga zrównała się z włoską Serie A, o ile jej nie przeskoczyła. Bo przecież to polski zespół dzierży tytuł klubowego mistrza Europy. Widać, że kędzierzynianie grają zespołowo, mają w sobie głód wygrywania i złapali luz w zagrywce. To wszystko daje im przewagę nad przeciwnikami — wskazuje Ryszard Bosek.

*Więcej przeczytasz w Przeglądzie Sportowym

źródło: Przegląd Sportowy

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, europejskie puchary

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-04-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę