Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Rozgrywający i atakujący zostają w Lechii

Rozgrywający i atakujący zostają w Lechii

fot. tauron1liga.pl

Po serii odejść Lechia Tomaszów Mazowiecki poinformowała o pierwszym przedłużeniu kontraktu. Przez kolejny sezon w jej barwach będzie występował Bartłomiej Neroj, który pełni rolę podstawowego rozgrywającego drużyny prowadzonej przez Bartłomieja Rebzdę. Ponownie w ataku będziemy mogli oglądać też Mateusza Piotrowskiego.

Dotychczas Lechia Tomaszów Mazowiecki informowała o pożegnaniach z zawodnikami. Wiadomo już, że w nadchodzącym sezonie w jej barwach nie zagrają: Filip Roque de Oliveira, Dominik Żukowski, Adam Kącki, Adam Miniak, Wiktor Rajsner, a także Bartosz Zieliński. Nadal w zespole z Tomaszowa Mazowieckiego będzie występował za to Bartłomiej Neroj.Neroj to doświadczony, bo już niespełna 37-letni rozgrywający, który pierwsze siatkarskie kroki stawiał właśnie w Tomaszowie Mazowieckim. Następnie grał w Skrze  Bełchatów, Politechnice Warszawskiej, Czarnych Radom, GTPS-ie Gorzów Wielkopolski, BBTS-ie Bielsko-Biała, ale potem postanowił wrócić do Lechii, w barwach której gra odkąd awansowała do I ligi. Wraz z nią wywalczył wicemistrzostwo tego szczebla rozgrywkowego, ale w minionym sezonie nie uchronił zespołu przed słabszym wynikiem.

W minionym sezonie był podstawowym rozgrywającym Lechii. Wystąpił we wszystkich 28 spotkaniach rundy zasadniczej, w których zgromadził na swoim koncie 125 punktów, w tym 28 w polu serwisowym, 45 w bloku oraz 52 w ataku, w którym jego skuteczność wyniosła 45%.

Z kolei Mateusz Piotrowski to najlepiej atakujący i punktujący ligi. W ubiegłym sezonie zdobył dla swojego klubu 496 punktów.

Zobacz również:
Karuzela transferowa TAURON 1. Ligi mężczyzn

źródło: facebook.com/KS Lechia Tomaszów Mazowiecki, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-05-05

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę