Strefa Siatkówki – Mocny Serwis

Rosyjski przyjmujący wraca do Zenitu Kazań

fot. Klaudia Piwowarczyk

Po zaledwie kilku miesiącach spędzonych w Turcji, w ekipie Galatasaray Stambuł, Jurij Bierieżko zdecydował się na powrót do Rosji. Nowym klubem przyjmującego będzie Zenit Kazań. Dla zawodnika będzie to powrót do Kazania po ośmiu latach.

Mistrz olimpijski z Londynu z 2012 r. po zaledwie kilku miesiącach spędzonych w Turcji, w ekipie Galatasaray Stambuł, zdecydował się na powrót do ojczyzny. Przyjmujący dołączy do Zenitu Kazań, w którym występował już w latach 2011-2013. Zespół z Kazania znalazł w ten sposób zastępcę za Fiodora Woronkowa, który choć podpisał przedłużenie kontraktu, został ostatecznie skuszony przez Zenit Sankt Petersburg.Jurij Bierieżko ma na swoim koncie występy w Dynamie Moskwa (2004-2010, 2014-2021), Casa Modena, Zenicie Kazań czy Dynamie Krasnodar.

źródło: worldofvolley.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne, siatkówka światowa

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-07-20

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę