Strefa Siatkówki – Mocny Serwis

Reprezentant Rosji po raz pierwszy zmienia klub

fot. LUMIKA Anna Klepaczko

Dmitrij Wołkow od początku seniorskiej kariery reprezentował barwy Fakieła Nowy Urengoj. Po siedmiu latach w seniorskiej kadrze tego klubu, przyjmujący reprezentacji Rosji został nowym zawodnikiem najbardziej utytułowanego męskiego klubu siatkarskiego ostatnich 15 lat – Zenita Kazań.

Dla Zenita sprowadzenie Wołkowa było priorytetem transferowym na ten sezon, nie dziwi więc, że klub z zadowoleniem przyjął najważniejsze wzmocnienie w składzie na następny sezon.W zeszłym sezonie Wołkow był kapitanem drużyny Fakieła i najlepszym strzelcem Superligi z 553 punktami. Od 2016 roku Wołkow regularnie gra w reprezentacji Rosji.

źródło: inf. własna, worldofvolley.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-06-12

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę