Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Radosław Kolanek: Wreszcie będziemy mogli rozegrać mecze kontrolne

Radosław Kolanek: Wreszcie będziemy mogli rozegrać mecze kontrolne

fot. skra.pl

– Jest dużo pracy intensywnej, na fragmentach gry, sporo powtarzalności i kontaktu z piłką. To wszystko przeplatamy fizyczną pracą, bo chłopaki spędzają dużo czasu w siłowni i ciężko pracują na to, żebyśmy byli jak najlepiej przygotowani do sezonu – opowiedział o przygotowaniach PGE Skry asystent Slobodana Kovaca – Radosław Kolanek.

PGE Skra wciąż przygotowuje się do nowego sezonu PlusLigi. We wrześniu bełchatowian czekają też mecze towarzyskie, w których sprawdzą swoją formę. – Jesteśmy w kolejnym trudnym tygodniu przygotowań, ale jest wyjątkowy pod względem siatkówki i intensywności – powiedział Radosław Kolanek, asystent trenera PGE Skry. – Próbujemy składać fragmenty gry w różnych fazach i różnych elementach. Dołączył do nas Mihajlo i to dla nas bardzo ważne, że grupa się powiększyła i że mamy rozgrywającego, z którym docelowo trenujemy i gramy. To więc jest ważne dla jakości naszego treningu – dodał.Bełchatowianie na nudę nie narzekają. Pracują nie tylko nad fizycznością na siłowni, ale także w hali nad fragmentami gry. – Jest dużo pracy intensywnej, na fragmentach gry, sporo powtarzalności i kontaktu z piłką. To wszystko przeplatamy fizyczną pracą, bo chłopaki spędzają dużo czasu w siłowni i ciężko pracują na to, żebyśmy byli jak najlepiej przygotowani do sezonu – zaznaczył Kolanek.

We wrześniu PGE Skra rozpocznie także okres sparingowy. Inne drużyny już rozgrywają mecze kontrolne, ale bełchatowianie wcześniej za bardzo nie mogli sobie na to pozwolić. – To trochę późno, ale pewne rzeczy i decyzja, kiedy Mihajlo do nas dołączy spowodowały, że tak to wygląda. Cieszymy się, że będziemy wreszcie mogli rozegrać te mecze kontrolne – zauważył Kolanek.

Przypomnijmy, że 16 września bełchatowianie zmierzą się z Gwardią Wrocław, a dzień i dwa dni później z Cerradem Enea Czarni Radom. 24 września PGE Skra zagra z Berlin Recycling Volleys, a mecze towarzyskie zakończy turniejem Giganci SIatkówki. – To taki stały punkt w naszym programie, jeśli chodzi o mecze kontrolne przed sezonem. Trochę tego grania będzie. Z niecierpliwością czekamy na powrót naszych kadrowiczów, byśmy mogli być już całą drużyną razem i mogli weryfikować swój poziom na ten moment, w którym będziemy się znajdować – zakończył asystent trenera PGE Skry.

źródło: skra.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-09-05

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę