Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Polak przeniesie się do Serie A?

Polak przeniesie się do Serie A?

fot. Klaudia Piwowarczyk

Jak donoszą włoskie media Norbert Huber po sezonie 2022/2023 przeniesie się do Itasu Trentino. Środkowy Grupa Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle i reprezentacji Polski ma zastąpić jednego z dwóch Serbów.

Huber wrócił do gry po poważnej kontuzji zerwania ścięgna Achillesa. Długa przerwa nie wpłynęła jednak znacząco na jego formę. Znowu prezentuje się znakomicie, więc nie jest zaskoczeniem, że zawodnikiem zainteresowane są najlepsze europejskie kluby.W zespole trenera Angelo Lorenzettiego Huber ma zastąpić jednego z wielkich serbskich graczy – Marko Podrascanina lub Srecko Lisinaca. Wiele wskazuje na to, że Trentino rozstanie się z tym drugim, bo jego kontrakt wygasa wraz z końcem tegorocznych rozgrywek. Umowa Podrascanina jest ważna jeszcze przez rok. Włoskie media dopuszczają jednak możliwość, że cała trójka zagra w przyszłym sezonie w Trentino, choć wydaje się to mało prawdopodobne.

źródło: ivolleymagazine.it, polsatsport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2023-01-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2023 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę