Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Pierwsze pożegnanie w Tomaszowie Mazowieckim

Pierwsze pożegnanie w Tomaszowie Mazowieckim

fot. tauronliga.pl

Lechia Tomaszów Mazowiecki rozpoczęła informowanie o zmianach w składzie po sezonie 2020/2021. Pierwszym z siatkarzy, który pożegnał się z klubem jest dwudziestotrzyletni przyjmujący Adam Kącki. Obecnie siatkarz wraz z Legią Warszawa walczy o awans do I ligi.

Jako pierwszy z Lechią Tomaszów Mazowiecki pożegnał się Adam Kącki. Przyjmujący w tomaszowskim pierwszoligowcu występował w sezonie 2017/2018, pełniąc rolę rezerwowego. Po zdobyciu srebrnego medalu I ligi przeniósł się do drugoligowego zespołu z Wałbrzycha. Od sezonu 2019/2020 ponownie reprezentował barwy Lechii. Adam Kącki znów jednak był głównie zmiennikiem bardziej doświadczonych siatkarzy. W pierwszym z sezonów pojawiał się sporadycznie na boisku i zdobył 19 punktów. Podczas minionych rozgrywek młody przyjmujący miał więcej szans na grę. W 60 setach pojawiał się na boisku i zdobył przy tym 91 punktów. Najlepszy występ zaliczył w 2. kolejce, grając od początku w starciu z KPS-em Siedlce. Siatkarz zdobył wtedy 15 punktów i atakował z 55% skutecznością. Mimo dobrej postawy jego raz Michała Błońskiego zespół przegrał 1:3.Sezon 2020/2021 za nami, pora na zmiany‼
Z naszą drużyną żegna się przyjmujący: Adam Kącki.

Adam, dziękujemy i życzymy sukcesów sportowych. ✊✊✊

Opublikowany przez KS Lechia Tomaszów Maz. Wtorek, 27 kwietnia 2021

Lechia Tomaszów Mazowiecki zakończyła rundę zasadniczą na 9. miejscu, ostatni mecz rozgrywając 31 marca. Po porozumieniu z klubem Kącki udał się do Warszawy. Siatkarz na zasadzie transferu medycznego dołączył do Legii, gdzie zastąpił Pawła Pietkiewicza. Siatkarz dostawał szanse gry w turnieju półfinałowym, a już niebawem wraz ze stołecznym zespołem będzie walczył o przepustkę na zaplecze PlusLigi. – Adam bardzo chciał nam pomóc, a sezon w Lechii Tomaszów Mazowiecki, której barwy siatkarz dotychczas reprezentował, dobiegł końca. Oba kluby szybko się dogadały, za co dziękuję. Kącki szybko się wkomponował w drużynę, choć nie miał na to zbyt dużo czasu i musiał odbyć swego rodzaju przeskok jakościowo-aklimatyzacyjny. Cieszę się z jego obecności, gdyż dzięki temu na pewno jesteśmy silniejsi. Myślę, że w dłuższej perspektywie będzie on wzmocnieniem zespołu – skomentował przyjście młodego siatkarza na łamach legionisci.com Mateusz Mielnik.

Zobacz również:
Karuzela transferowa I ligi mężczyzn

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-04-28

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę