Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Natalia Skrzypkowska nową zawodniczką Jokera Świecie

Natalia Skrzypkowska nową zawodniczką Jokera Świecie

fot. Michał Szymański

To już trzecia siatkarka, która w trakcie sezonu opuszcza ostatni w tabeli PTPS Piła. Natalia Skrzypkowska została nową przyjmującą Jokera Świecie i będzie mogła pomóc zespołowi już w najbliższym meczu w Łodzi, w którym beniaminek zmierzy się z ŁKS-em Commercecon Łódź – klubem, w którym zawodniczką grała w poprzednim sezonie.

W PTPS-ie Piła została już tylko jedna rozgrywająca i dwie przyjmujące. Po Sylwii Kucharskiej, która przeniosła się do MKS-u Kalisz i Marcie Wellnie, która trafiła do Wrocławia, kolejną siatkarką opuszczającą w trakcie sezonu Piłę jest Natalia Skrzypkowska.Przyjmująca rozwiązała swój kontrakt z PTPS-em i przenosi się do Świecia, gdzie pomoże w walce o ligowe punkty beniaminkowi TAURON Ligi. Natalia Skrzypkowska w swojej bogatej karierze ligowej reprezentowała już takie klub jak Gedania Gdańsk, Trefl Sopot, MKS Dąbrowa Górnicza, Budowlani Łódź, Muszynianka Muszyna, BKS Bielsko-Biała, KSZO Ostrowiec Św., Radomkę Radom, a w ostatnim sezonie ŁKS Commercecon Łódź. Ma na swoim koncie dwa srebrne i dwa brązowe medale mistrzostw Polski, w tym jeden brązowy zdobyty w minionym sezonie wraz z zespołem z Łodzi.

Zespół ze Świecia zajmuje obecnie przedostatnie miejsce w tabeli TAURON Ligi z 7 punktami i dwoma zwycięstwami na koncie, wyprzedzając o trzy punkty właśnie PTPS Piła. Natalia Skrzypkowska będzie już mogła zagrać w najbliższym meczu Jokera w Łodzi z… ŁKS-em. Co ciekawe zawodniczka niedawno była w Łodzi na meczu ze swoim byłym klubem w barwach PTPS-u Piła.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-12-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved