Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Murat Yenipazar: Będziemy lepiej przygotowani

Murat Yenipazar: Będziemy lepiej przygotowani

fot. Damian Warwas

Barkom Każany Lwów przegrał swój drugi mecz w PlusLidze 0:3. Nowy zespół na ligowej mapie w hali w Krakowie nie dał rady Asseco Resovii Rzeszów, choć dwa pierwsze sety były w miarę wyrównane. – W tym meczu rzeszowianie mieli też swoje problemy na początku dwóch pierwszych setów, zwłaszcza pierwsza partia mogła się inaczej potoczyć, ale Asseco Resovia to naprawdę dobry zespół, który wie, jak wykorzystać swoje szanse – mówił po spotkaniu rozgrywający lwowian Murat Yenipazar.

Beniaminek z Lwowa nie ma najlepszego początku w PlusLidze. Po porażce 0:3 w Gdańsku, w takim samym stosunku przegrał z Asseco Resovią.– W tym meczu rzeszowianie mieli też swoje problemy na początku dwóch pierwszych setów, zwłaszcza pierwsza partia mogła się inaczej potoczyć, ale Asseco Resovia to naprawdę dobry zespół, który wie, jak wykorzystać swoje szanse – mówił po spotkaniu rozgrywający Barkomu Każany Lwów Murat Yenipazar. To on jako jeden z ostatnich dołączył do drużyny, której jest ważnym ogniwem. – Długo nie mogliśmy wspólnie trenować, więc tak naprawdę to dopiero drugi tydzień, kiedy jesteśmy razem. Ciężko się gra, a teraz musieliśmy mierzyć się z Asseco Resovią, która nie dość, że jest bardzo dobrym zespołem, to jeszcze jest lepiej przygotowana do nowego sezonu niż my – podkreślił turecki siatkarz.

Przez to podopieczni Ugisa Krastinsa cały czas muszą pracować przede wszystkim właśnie nad zgraniem ze swoim rozgrywającym i z każdym kolejnym spotkaniem gra Barkomu powinna wyglądać coraz lepiej. Dla porównania w podstawowym składzie Asseco Resovii doszło do tylko jednej zmiany. – My musimy teraz cały czas poświęcić na pracę przez to, że tak późno zebrał się cały zespół. Powinno być dobrze, bo naprawdę walczymy i mam nadzieję, że jeśli tylko będziemy walczyć do samego końca, rezultaty przyjdą – zapowiedział rozgrywający lwowskiego zespołu.

W 3. kolejce PlusLigi Barkom Każany Lwów zagra na wyjeździe i zmierzy się z inną drużyną, która także nie zdobyła jeszcze punktu do ligowej tabeli – Projektem Warszawa. – Będziemy gotowi na kolejny mecz, na pewno lepiej niż do tego spotkania i z każdym kolejnym pojedynkiem nasza gra powinna wygrać coraz lepiej – zapewnił Murat Yenipazar.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-10-06

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę