Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Moustapha M’Baye: Brakuje nam stempla w postaci zwycięstw

Moustapha M’Baye: Brakuje nam stempla w postaci zwycięstw

fot. plusliga.pl

Przed siatkarzami Stali Nysa kolejne wyzwanie w PlusLidze. Podopieczni trenera Krzysztofa Stelmacha już w piątek zagrają wyjazdowe starcie z Cerradem Enea Czarni Radom. – Jedziemy do Radomia na na pewno trudne spotkanie, ale nastawiamy się na walkę. Pokazaliśmy jak dotąd, że z każdym zespołem walczymy, z każdą drużyną jakieś punkty zbieramy. Brakuje tylko tego stempla w postaci zwycięstw – zapowiedział środkowy nyskiego zespołu Moustapha M’Baye.

Do tej pory siatkarze Stali Nysa tylko raz w tym sezonie mogli cieszyć się ze zwycięstwa. Pokonali wtedy na wyjeździe Aluron CMC Wartę Zawiercie. Potem jednak cały czas brakowało beniaminkowi tej przysłowiowej kropki nad i.– Jesteśmy beniaminkiem, więc na pewno czas tutaj odkrywa rolę, bo działa na naszą korzyść. Im więcej spędzamy ze sobą czasu, trenujemy, gramy, tym coraz lepiej to zaczyna wyglądać – ocenił Moustapha M’Baye. Środkowy liczy na to, że czas będzie działał na korzyść jego zespołu i że w kluczowych momentach Stal będzie punktować i ucieknie z dołu tabeli. – Wierzę, że w tych najważniejszych momentach sezonu będzie to na tyle dobre wyglądać, że przyniesie to efekty w postaci ważnych punktów – zapowiedział środkowy beniaminka.

Bolączką Stali Nysa są tie-breaki. Do tej pory zawodnicy prowadzeni przez Krzysztofa Stelmacha aż 6 razy grali pięciosetowe starcia i ani razu nie mieli okazji cieszyć się ze zwycięstwa. Między innymi w meczu 1. rundy z Cerradem Enea Czarni Radom musieli w tie-breaku uznać wyższość rywali, teraz będą mieli okazję do rewanżu. – Jedziemy do Radomia na na pewno trudne spotkanie, ale nastawiamy się na walkę. Pokazaliśmy jak dotąd, że z każdym zespołem walczymy, z każdą drużyną jakieś punkty zbieramy – przypomniał M’Baye i dodał: – Brakuje tylko tego stempla w postaci zwycięstw.  Mam nadzieję, że w Radomiu pokusimy się o to drugie zwycięstwo w PlusLidze – zapowiedział środkowy. Początek pojedynku w Radomiu w piątek o godzinie 20:30.

źródło: opr. własne, Stal Nysa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-12-10

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved