Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Mirosław Zawieracz nie będzie już trenerem pilanek

Mirosław Zawieracz nie będzie już trenerem pilanek

fot. Michał Szymański

Mirosław Zawieracz nie poprowadzi Enei PTPS Piła w nadchodzących rozgrywkach TAURON Ligi. Jak poinformował w specjalnym komunikacie klub, szkoleniowiec umotywował swoją prośbę o rozwiązanie kontraktu względami osobistymi.

Trener Mirosław Zawieracz w maju tego roku przedłużył swoją umowę z Eneą PTPS Piła. Szkoleniowiec prowadził zespół w poprzednim sezonie, który był udany dla pilanek. Wcześniej Zawieracz był związany z PTPS-em zarówno jako asystent, jak i pierwszy szkoleniowiec. Wraz z pilskim zespołem w sezonie 2010/2011 awansował do ekstraklasy. W 2013 roku trener przeniósł się do BKS-u Bielsko-Biała. Następnie trenował również zespoły z Warszawy i Torunia.W piątkowe przedpołudnie klub z Piły wystosował komunikat o tym, że trener Zawieracz poprosił o rozwiązanie kontraktu. Zarząd klubu przychylił się do tej prośby. W najbliższym czasie Enea PTPS Piła będzie prowadzona przez dotychczasowego drugiego trenera – Damiana Zemło.

Komunikat Zarządu Enea PTPS Piła:

Zarząd klubu Enea PTPS Piła przychylił się do prośby pierwszego trenera – Mirosława Zawieracza o rozwiązanie kontraktu. Trener umotywował swoją prośbę względami osobistymi, rodzinnymi. Stosowne porozumienie zostanie podpisane w przyszłym tygodniu.

W najbliższych dniach treningi oraz mecze towarzyskie poprowadzi II trener Damian Zemło przy wsparciu obecnego sztabu szkoleniowego.

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-09-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved