Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Puchar Polski > Mateusz Grabda: Pokazaliśmy się z dobrej strony

Mateusz Grabda: Pokazaliśmy się z dobrej strony

fot. Mateusz Bosiacki - tauron1liga.pl

KPS Siedlce starał się sprawić problemy Asseco Resovii Rzeszów. Gospodarze po trzech setach musieli uznać wyższość plusligowców. – Patrząc na chłopaków tak jak byli nabuzowani, to dawno ich takich nie widziałem. Chcieli przede wszystkim pokazać się bardzo dobrze. Myślę, że pokazali serce i dobry charakter mimo tego, że wynik poszczególnych setach, szczególnie w pierwszych dwóch był dość słaby, ale w trzecim secie odbiliśmy sobie. Zagraliśmy bardzo fajnie i niewiele zabrakło, żeby chociaż tak wielkiej drużynie jaką jest Resovia Rzeszów urwać seta – skomentował Mateusz Grabda.

 Spotkanie KPS-u Siedlce z Asseco Resovią Rzeszów zgromadziło w hali znaczną liczbę kibiców. Zarówno gospodarze jak i goście byli zadowoleni z atmosfery panującej podczas spotkania. – W pierwszej kolejności chciałbym podziękować wszystkim kibicom, którzy przybyli na mecz, bo atmosfera była naprawdę niesamowita. Mimo że wynik do końca nie zadowala, bo przegraliśmy 0:3, ale muszę z czystym sercem powiedzieć, że doping miejscowej publiczności był naprawdę niesamowity i życzę sobie takiego dopingu w każdym spotkaniu, niezależnie czy gramy przeciwko Resovii Rzeszów, czy drużynom z Tauron I ligi. Jeszcze raz dziękuję z całego serca, bo jako zespół czuliśmy się wyjątkowo w tym ostatnim meczu w starym roku – powiedział trener KPS-u Mateusz Grabda.

Chociaż siedlczanie walczyli, nie udało im się urwać nawet seta faworytowi. – Patrząc na chłopaków tak jak byli nabuzowani, to dawno ich takich nie widziałem. Chcieli przede wszystkim pokazać się bardzo dobrze. Myślę, że pokazali serce i dobry charakter mimo tego, że wynik poszczególnych setach, szczególnie w pierwszych dwóch był dość słaby, ale w trzecim secie odbiliśmy sobie. Zagraliśmy bardzo fajnie i niewiele zabrakło, żeby chociaż tak wielkiej drużynie jaką jest Resovia Rzeszów urwać seta. Myślę, że w tym dniu nie o to chodziło. Pokazaliśmy się z dobrej strony. Chciałbym, żeby drużyna z Rzeszowa wspominając to spotkanie w Siedlcach miała na uwadze to, że grała z chłopakami, którzy chcieli walczyć i naprawdę pokazali się z dobrej strony. Myślę, że to miało miejsce. Jestem dumny z chłopaków. Bardzo cieszę się, że podeszli do tego meczu bez żadnych kompleksów, bez większej presji. Cieszę się, że ten rok mogliśmy zakończyć pozytywną porażką – podsumował pojedynek szkoleniowiec zespołu z Siedlec.

źródło: KPS Siedlce - Facebook, opr. własne

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Puchar Polski

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-12-25

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę