Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Martyna Szczepuła: W sporcie błędy się zdarzają

Martyna Szczepuła: W sporcie błędy się zdarzają

fot. energetykpoznan.pl

– Widać, że lubimy tie-breaki. Dałyśmy z siebie wszystko. Zdarzały nam się jakieś małe błędy, ale mam nadzieję, że zostaną one nam wybaczone. Cieszymy się z wywalczonych dwóch punktów – powiedziała po wygranej z Losem atakująca Energetyka Martyna Szczepuła.

Kolejnego tie-breaka w tym sezonie rozegrały siatkarki ENEI Energetyka Poznań. Tym razem podopieczne Marcina Patyka stoczyły pięciosetowe starcie we własnej hali z Losem Nowy Dwór Mazowiecki. Mimo że przegrywały już 1:2, to zdołały odwrócić losy meczu. – Widać, że lubimy tie-breaki. Mam nadzieję, że kibice są zadowoleni z naszego występu. Dałyśmy z siebie wszystko. Zdarzały nam się jakieś małe błędy, ale mam nadzieję, że zostaną one nam wybaczone. Cieszymy się z wywalczonych dwóch punktów i spokojnie czekamy w końcu na ich komplet – powiedziała atakująca zespołu z Wielkopolski Martyna Szczepuła.Gospodynie w kluczowych momentach meczu zachowały nie tylko więcej zimnej krwi, ale w ich grze było także więcej energii. – Nakręcamy się po każdej akcji. To daje nam powera. Fajnie czujemy się ze sobą na boisku, wspieramy się wzajemnie, choć jeszcze się zgrywamy. W tie-breakach ten power jest potrzebny – przyznała ofensywna zawodniczka Energetyka.

Meczu z drużyną z Nowego Dworu Mazowieckiego nie rozpoczęła ona w podstawowym składzie. Na boisku pojawiła się w trzeciej odsłonie, zastępując Paulinę Reiter. Dołożyła swoją cegiełkę do wygranej, zapisując na koncie 8 punktów. – Cieszę się, że dostałam szansę od trenera. Jestem zadowolona ze swojej postawy. Dałam z siebie wszystko. Wprawdzie w mojej grze pojawiły się małe błędy, ale w sporcie zawsze się one zdarzają. Choć staram się je eliminować, to nie da się ich uniknąć – wyznała Szczepuła.

Odniosła się ona także do dopingu kibiców, którzy w końcu wrócili do hal. W minionych rozgrywkach siatkarkom bardzo brakowało ich wsparcia z trybun, w tym już mogą na nie liczyć. – Cieszymy się, że mamy tylu kibiców. Jest to niebywale ważne dla naszego morale. Liczymy na to, że w każdym meczu będziemy mieli takie wsparcie z ich strony – zakończyła Martyna Szczepuła. 

źródło: Energetyk Poznań TV, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-10-12

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę