Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Marek Antoniuk: Kolejne trzy mecze będą sprawdzianem

Marek Antoniuk: Kolejne trzy mecze będą sprawdzianem

fot. tauron1liga.pl

BAS Białystok przegrał na wyjeździe z LUK Politechniką Lublin 0:3 w meczu 28. kolejki TAURON 1. Ligi rozgrywanej awansem. – Kolejne trzy mecze będą dla nas sprawdzianem – powiedział Marek Antoniuk, trener beniaminka. 

Białostoczanie nie mają łatwego początku sezonu 2020/21. Rozegrali pięć meczów i we wszystkich ponieśli porażki. W sobotę na wyjeździe siatkarze BAS-u przegrali z LUK Politechniką 0:3. Lublinianie od początku do końca kontrolowali grę, nie dając praktycznie żadnych szans na nawiązanie równorzędnej walki.Trzy na pięć meczów, które rozegraliśmy były z drużynami pretendującymi do awansu. Mimo naszych szczerych chęci, jeszcze dzieli nas pewna odległość – doświadczenia, zgrania i umiejętności – powiedział Marek Antoniuk, trener zespołu z Białegostoku.

I dodał: – Z LUK Politechniką jak jeden element nam w miarę wychodził, to inny kompletnie zawodził i tak na zmianę. Przeciwnik tej klasy jak zaczyna grać swobodnie, to kończy się tak, jak wskazuje na to wynik.

Białostoczanie nie mają zamiaru składać broni. W dalszym ciągu ciężko trenują i przygotowują się do kolejnego meczu w TAURON 1. Lidze. W czwartek na wyjeździe zmierzą się z AZS-em AGH Kraków. Transmisję z tego spotkania przeprowadzi Telewizja Polsat Sport. W następnych dniach białostoczanie zagrają odpowiednio z Exact Systems Norwid Częstochowa (u siebie 7 listopada) i KPS-em Siedlce (na wyjeździe 14 listopada). – Kolejne trzy mecze będą dla nas sprawdzianem, czy udało się nam wyciągnąć wnioski z dotychczasowej rywalizacji – zakończył Antoniuk.

źródło: tauron1liga.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-10-27

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved