Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Maja Tokarska: Będziemy grać jeszcze lepiej

Maja Tokarska: Będziemy grać jeszcze lepiej

fot. Michał Szymański

Legionowianki radzą sobie w tym sezonie bardzo dobrze. Po trzech spotkaniach mają na koncie komplet zwycięstw, a ostatnio pokonały Budowlanych Łódź. – Mamy dwa punkty z Chemikiem Police, trzy punkty z #VolleyWrocław i trzy z Budowlanymi Łódź. Myślę, że jest to maksimum tego, co mogłyśmy zrobić. Nie chodzi o grę, ale o punkty – stwierdziła Maja Tokarska.

DPD Legionovia Legionowo najpierw dość niespodziewanie wygrała z Grupa Azoty Chemikiem Police, a następnie zgarnęła komplet punktów zarówno w starciu z wrocławiankami, jak i z Grot Budowlanymi Łódź. W tabeli plasuje się na drugim miejscu, a wyprzedza ją Radomka, która ma jedynie lepszy stosunek setów. – Jeśli patrzyć na punkty, to na pewno. Mamy dwa punkty z Chemikiem Police, trzy punkty z #VolleyWrocław i trzy z Budowlanymi Łódź. Myślę, że jest to maksimum tego, co mogłyśmy zrobić. Nie chodzi o grę, ale o punkty – powiedziała po spotkaniu Maja Tokarska.Drużyna z Legionowa za każdym razem budowała znaczną przewagę, ale ją traciła. Co było powodem? – Miałyśmy wysokie prowadzenie na początku, później zaczęłyśmy trochę żartować. Mamy bardzo dobrą atmosferę w drużynie i czasami jesteśmy aż za bardzo rozluźnione. Musimy być bardziej skoncentrowane, pracujemy nad tym i zdajemy sobie z tego sprawę. Trener nas uczula nas na to. Czasami tak dobrze się ze sobą czujemy, że zapominamy, że jesteśmy w pracy na treningu. Jest tylko fajnie, bo mamy fajną grupę. Dlatego cieszymy się z punktów, ale grać będziemy jeszcze lepiej – zapewniła Tokarska, która w tym starciu zdobyła osiem punktów.

Jedną z czołowych zawodniczek Legionovii w  tym meczu była Olivia Różański, która zdobyła 15 punktów. Taki sam wynik osiągnęła Jessica Rivero Marin. – Z Budowlanymi gra się bardzo ciężko. Jest to bardzo dobry zespół, który ma wielki potencjał – wiemy o tym wszyscy. Grają dobrą siatkówkę i nie można wyluzować choćby na chwilę mając przewagę. My miałyśmy ten luz przez kilka piłek i wtedy rywalki nas doganiały. Ważne było, byśmy skupiały się do samego końca – oceniła Olivia Różański.Wygrałyśmy trzy mecze, ale trzeba myśleć o kolejnym. W tej lidze każda drużyna jest mocna i trzeba myśleć o kolejnych spotkaniach i na nich się maksymalnie koncentrować – dodała Różański.

źródło: inf. własna, PLS TV

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-10-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę