Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Maja Tokarska: Będziemy grać jeszcze lepiej

Maja Tokarska: Będziemy grać jeszcze lepiej

fot. Michał Szymański

Legionowianki radzą sobie w tym sezonie bardzo dobrze. Po trzech spotkaniach mają na koncie komplet zwycięstw, a ostatnio pokonały Budowlanych Łódź. – Mamy dwa punkty z Chemikiem Police, trzy punkty z #VolleyWrocław i trzy z Budowlanymi Łódź. Myślę, że jest to maksimum tego, co mogłyśmy zrobić. Nie chodzi o grę, ale o punkty – stwierdziła Maja Tokarska.

DPD Legionovia Legionowo najpierw dość niespodziewanie wygrała z Grupa Azoty Chemikiem Police, a następnie zgarnęła komplet punktów zarówno w starciu z wrocławiankami, jak i z Grot Budowlanymi Łódź. W tabeli plasuje się na drugim miejscu, a wyprzedza ją Radomka, która ma jedynie lepszy stosunek setów. – Jeśli patrzyć na punkty, to na pewno. Mamy dwa punkty z Chemikiem Police, trzy punkty z #VolleyWrocław i trzy z Budowlanymi Łódź. Myślę, że jest to maksimum tego, co mogłyśmy zrobić. Nie chodzi o grę, ale o punkty – powiedziała po spotkaniu Maja Tokarska.Drużyna z Legionowa za każdym razem budowała znaczną przewagę, ale ją traciła. Co było powodem? – Miałyśmy wysokie prowadzenie na początku, później zaczęłyśmy trochę żartować. Mamy bardzo dobrą atmosferę w drużynie i czasami jesteśmy aż za bardzo rozluźnione. Musimy być bardziej skoncentrowane, pracujemy nad tym i zdajemy sobie z tego sprawę. Trener nas uczula nas na to. Czasami tak dobrze się ze sobą czujemy, że zapominamy, że jesteśmy w pracy na treningu. Jest tylko fajnie, bo mamy fajną grupę. Dlatego cieszymy się z punktów, ale grać będziemy jeszcze lepiej – zapewniła Tokarska, która w tym starciu zdobyła osiem punktów.

Jedną z czołowych zawodniczek Legionovii w  tym meczu była Olivia Różański, która zdobyła 15 punktów. Taki sam wynik osiągnęła Jessica Rivero Marin. – Z Budowlanymi gra się bardzo ciężko. Jest to bardzo dobry zespół, który ma wielki potencjał – wiemy o tym wszyscy. Grają dobrą siatkówkę i nie można wyluzować choćby na chwilę mając przewagę. My miałyśmy ten luz przez kilka piłek i wtedy rywalki nas doganiały. Ważne było, byśmy skupiały się do samego końca – oceniła Olivia Różański.Wygrałyśmy trzy mecze, ale trzeba myśleć o kolejnym. W tej lidze każda drużyna jest mocna i trzeba myśleć o kolejnych spotkaniach i na nich się maksymalnie koncentrować – dodała Różański.

źródło: inf. własna, PLS TV

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-10-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved