Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Puchar Polski > Maciej Czyrek: Nasze małe marzenie się spełniło

Maciej Czyrek: Nasze małe marzenie się spełniło

fot. AZS AGH Kraków

– Sam fakt, że mogliśmy zagrać z takim zespołem jak ZAKSA już wywoływał u nas ogromne emocje i radość. Uważam, że każdy z chłopaków może być z siebie dumny, bo pokazaliśmy, że potrafimy walczyć i przeciwstawić się najlepszej drużynie w Europie – powiedział libero AZS-u AGH Kraków Maciej Czyrek.

Za wami meczu w rozgrywkach TAURON Pucharu Polski. Co prawda przegraliście, ale chyba mimo wszystko macie powody do zadowolenia i uśmiechu?Maciej Czyrek: Tak, zgadza się. Sam fakt, że mogliśmy zagrać z takim zespołem jak ZAKSA już wywoływał u nas ogromne emocje i radość. Uważam, że każdy z chłopaków może być z siebie dumny, bo pokazaliśmy, że potrafimy walczyć i przeciwstawić się najlepszej drużynie w Europie. Zagraliśmy dobre spotkanie i niewiele zabrakło, aby sprawić dużą niespodziankę. Myślę, że stworzyliśmy super widowisko dla kibiców. Mieliśmy pełne prawo wyjść z tego spotkania z podniesionymi głowami.

Można uznać, że losowanie wam się spodobało?

– Wylosowaliśmy najlepszego, a zarazem najtrudniejszego przeciwnika, jakiego mogliśmy sobie wymarzyć. Na pewno nasze małe marzenie się spełniło, ponieważ mogliśmy zagrać z najlepszą drużyną Europy przy pełnych trybunach.

Tak jak pan wspomniał, udało nam się wam zapełnić halę. Jakie to uczucie zatem grać przy tak dużej liczbie kibiców?

– Chcielibyśmy, żeby tak duża publiczność była z nami na każdym meczu. Atmosfera na meczu była niesamowita. Wspaniale gra się przy tylu kibicach. To naprawdę pomaga w grze, czujemy dodatkowe wsparcie i cała gra od razu układa się lepiej.

Jak ocenia pan tegoroczną formułę TAURON Pucharu Polski?

– Taka forma pucharu bardzo mi się podoba. Myślę, że większość ma podobne zdanie ze względu na to, że drużyny pierwszoligowe mogą zmierzyć się z drużynami z PlusLigi i zaprezentować swoje umiejętności.

Nie mieliście za dużo czasu na odpoczynek, bo już 30 grudnia rozegracie ostatnie spotkanie w pierwszej części rundy zasadniczej.

– To prawda, nie mamy za dużo czasu na odpoczynek, ale już wcześniej znaliśmy terminarz i zrobimy wszystko, żeby być w jak najlepszej formie przed meczem z BBTS-em. Oczywiście postaramy się przywieść z tego trudnego terenu punkty do tabeli.

źródło: tauron1liga.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Puchar Polski

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-12-28

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę