Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Maciej Biernat: Wypuściliśmy spotkanie z rąk

Maciej Biernat: Wypuściliśmy spotkanie z rąk

fot. Michał Szymański

Grot Budowlani Łódź po pięciosetowej batalii wygrali z Roleski Grupą Azoty Tarnów. Przez pierwsze dwa sety meczu nic nie zapowiadało takiego obrotu spraw. Trener Maciej Biernat nie chce  popadać jednak w niepotrzebną panikę.

Po raz kolejny okazało się, że ligowego beniaminka nie można nie doceniać – Wypuściliśmy spotkanie z rąk i daliśmy się przeciwnikowi rozegrać. Znowu rozdaliśmy trochę punktów. Decyzje podejmowane w ataku i skuteczność, jedna zła decyzja jeśli chodzi o rozdzielanie piłek i wkradła się w nasze szeregi jakaś nerwowość. Końcówka uciekła – przyznał trener, Maciej Biernat.Więcej czasu na boisku w poniedziałek spędziła rozgrywająca, Martyna Łazowska. – Martyna cały czas konkuruje z Eweliną. To nie jest tak, że mamy jedynkę na rozegraniu na amen. Zarówno Martyna, jak i Ewa będą grały jeszcze dużo. One wiedzą jak to funkcjonuje w zespole i w kontekście tego, co wydarzyło się w dzisiejszym meczu Martyna wniosła bardzo pozytywne emocje. Strefa bloku była podniesiona i tu zaczęły się problemy przeciwnika – analizował.

Raz jeszcze zespół z Łodzi stracił koncentrację w ważnym momencie meczu. Według trenera nie ma co jednak siać niepotrzebnej paniki. – Trzeba jak najszybciej wyciągać wnioski, bo to jest kwestia utrzymania koncentracji. To wszystko się bierze z treningu, ostatni okres mamy dobrze przepracowany. Ja jestem zaskoczony tym, że nam się rozjechał ten mecz. Mam takie przeczucie, że dobrze przepracowany ostatni czas zaowocuje niedługo, gdy rozpocznie się druga runda i kolejne mecze w Pucharze CEV. Patrząc w przyszłość jestem spokojny o to, że nasz zespół będzie grać dobrze. Nie ma co popadać w panikę, wprawdzie przeciwnik doprowadził ro remisu i wyrównał stan meczu, ale  to my wygraliśmy i to my mamy te dwa punkty – podkreślił Biernat.

Jego siatkarki już w środę 11 stycznia przystąpią do rywalizacji w 1/8 Pucharu CEV. Zmierzą się o o godzinie 19:00 w CV Gran Canaria.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2023-01-10

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2023 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę