Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > LM: Turniej zaczyna się za cztery dni, a połowę wyników już znamy

LM: Turniej zaczyna się za cztery dni, a połowę wyników już znamy

fot. cev.eu

Czy jest możliwe poznanie połowy wyników turnieju, który jeszcze się nie rozpoczął. Oczywiście i nie jest to nawet trudne. Skoro wiadomo, że jeden z zespołów nie stawi się na boisku, to jasne jest, że mecze z jego udziałem zostaną zweryfikowane jako walkowery. Taka sytuacja ma miejsce w przypadku turnieju w Tours. 

We Francji miały rywalizować cztery zespoły grupy B Ligi Mistrzów. Do Tours zawitają jednak tylko trzy z nich – gospodarz Tours VB i obie włoskie ekipy – Cucine Lube Civitanova oraz Sir Sicoma Monini Perugia. Zabraknie natomiast tureckiego Arkasu Izmir.Drugi zespół ubiegłego sezonu i trzeci w trwających rozgrywkach ligi tureckiej wydał komunikat, że nie dotrze do Francji z powodu wykrytych zakażeń koronawirusem w zespole.

To pierwszy przypadek w fazie turniejowej Ligi Mistrzów i Ligi Mistrzyń, że zespół z powodu koronawirusa nie wystąpi w zaplanowanych spotkaniach. Dotychczas w męskich rozgrywkach odbył się jeden turniej, a w żeńskiej trzy i wszystkie przebiegły bez zakłóceń. Swoje zmagania zdążyły już odbyć wszystkie polskie zespoły kobiece, natomiast kluby PlusLigi przystąpią do rywalizacji w najbliższy wtorek. Wtedy do gry wejdą ZAKSA, PGE Skra i Jastrzębski Węgiel. Tydzień później rozgrywki zacznie Verva Warszawa.

źródło: inf. własna, volleyball.it

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, europejskie puchary

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-12-05

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved