Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > ŁKS wypożyczy Joannę Pacak do innego zespołu

ŁKS wypożyczy Joannę Pacak do innego zespołu

ŁKS Commercecon Łódź poinformował, że w sezonie 2022/2023 środkowa Joanna Pacak zagra na wypożyczeniu. – Czułam się tu jak w domu, a Łódź zawsze będzie mi bliska. Trzymajcie za mnie kciuki. Do zobaczenia! – powiedziała zawodniczka. Nie wiadomo jeszcze, w jakim zespole zobaczymy ją w przyszłym sezonie.

Joanna Pacak dołączyła do ŁKS-u Commercecon Łódź w 2019 roku i w biało-czerwono-białych barwach wywalczyła trzy brązowe medale mistrzostw Polski. Jako Łódzka Wiewióra zagrała również w europejskich pucharach – Lidze Mistrzyń i Pucharze CEV.W sezonie 2022/2023 środkowa wypożyczona z ŁKS-u Commercecon Łódź zagra w innym klubie, aby móc spędzać więcej czasu na parkiecie i gromadzić dalsze doświadczenie. Kontrakt między Joanną Pacak a ŁKS-em Commercecon Łódź może zostać przedłużony do końca sezonu 2023/24, więc w Łodzi czekają niecierpliwie na powrót środkowej w przyszłym roku.

– Chciałabym podziękować wszystkim kibicom i sympatykom klubu ŁKS Commercecon Łódź za trzy lata pełne emocji, walki, wzruszeń i niezapomnianych momentów. Towarzyszyliście mi w spełnianiu moich sportowych marzeń, za co jeszcze raz serdecznie dziękuję. Czułam się tu jak w domu, a Łódź zawsze będzie mi bliska. Trzymajcie za mnie kciuki. Do zobaczenia! – powiedziała Pacak.

Zobacz również:
Karuzela transferowa TAURON Ligi

źródło: lkscommerceconlodz.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-09-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę