Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Liga argentyńska odbędzie się w zamkniętej „bańce”

Liga argentyńska odbędzie się w zamkniętej „bańce”

fot. upcnvoley.com.ar

Argentyńska Liga Siatkówki (ACLAV) zamknęła listę drużyn, które wezmą udział w rozgrywkach w sezonie 2020/2021. Ustaloną również system gier w czasie pandemii koronawirusa. Wszystkie mecze najbliższego sezonu mają się odbyć w zamkniętej bańce, by chronić zespoły, zawodników, sędziów przed ewentualnymi zakażaniami i przerwami w rozgrywkach.

W sezonie, którego rozpoczęcie dość długo było wielką niewiadomą z uwagi na światową pandemię koronawirusa, w lidze argentyńskiej weźmie udział zaledwie siedem zespołów. Zarówno rozgrywki ligowe, jak i Puchar Argentyny odbędą się w zamkniętej „bańce” w formie turnieju.W rozgrywkach wezmą udział UPCN San Juan, siedmiokrotny mistrz Argentyny i przedstawicie tego kraju w rozgrywkach międzynarodowych, Ciudad Volley oraz Obras de San Juan. Stawkę drużyn uzupełni siedmiu debiutantów: UVT Vóley, Club Atlético Paracao, Club Atlético Once Unidos i Defensores de Banfield.

– Chciałbym podziękować wszystkim klubom, które będą uczestniczyć w tym sezonie LVA, a także sponsorom, którzy potwierdzili swoje wsparcie w tym trudnym jak nigdy dotąd czasie – powiedział prezes ACLAV Pedro Bruno.Będziemy kontynuowali swoją pracę tak, jak robiliśmy to do końca poprzedniego sezonu, by stworzyć niezbędne warunki dla zdrowia i bezpieczeństwa wszystkich uczestników naszych zawodów.

źródło: aclav.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2020-10-17

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved