Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Libero opuszcza Lechię

Libero opuszcza Lechię

fot. tauronliga.pl

Lechia Tomaszów Mazowiecki zakończyła sezon w TAURON 1. Lidze na dziewiątym miejscu z dorobkiem jedenastu zwycięstw i siedemnastu porażek. Zespół rozpoczął już budowę składu na przyszły sezon, ruchy transferowe otworzył jednak pożegnaniami. Kolejnym zawodnikiem, który w przyszłym sezonie nie będzie bronił barw klubu jest libero Bartosz Zieliński.

Zieliński jest trzecim siatkarzem, który opuszcza drużynę z Tomaszowa Mazowieckiego. Wcześniej klub poinformował o zakończeniu współpracy z przyjmującym Adamem Kąckim i Adamem Miniakiem.Libero w minionym sezonie był podstawowym zawodnikiem zespołu z Tomaszowa. Wcześniej siatkarz reprezentował barwy MCKiS Jaworzno.

Zobacz również:
Karuzela transferowa I ligi mężczyzn

źródło: facebook.com/KS Lechia Tomaszów Mazowiecki, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-04-29

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę