Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Koronawirus w zespole z Nowego Dworu Mazowieckiego

Koronawirus w zespole z Nowego Dworu Mazowieckiego

fot. NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki

Jak dotąd zespoły z I ligi kobiet rozegrały trzy pełne kolejki. Już wiadomo, że w czwartej dojdzie do pierwszych przesunięć dat meczów z powodu zakażenia koronawirusem. O pozytywnym wyniku testu u jednej z zawodniczek poinformował zespół NOSiR-u Nowy Dwór Mazowiecki. W związku z tym sobotni pojedynek z SPS-em Stal Mielec został odwołany. Udało się jednak ustalić nowy termin, spotkanie odbędzie się 31 października.

W trzech rozegranych spotkaniach ligowych zespół NOSiR-u Nowy Dwór Mazowiecki zanotował jedną wygraną i dwie porażki. Z dorobkiem 3 punktów zajmuje 10. miejsce w tabeli I ligi.Poniżej prezentujemy komunikat klubu opublikowany w mediach społecznościowych:

Informujemy, że zawodniczka naszej drużyny otrzymała pozytywny wynik testu na koronawirusa SARS-CoV-2. Cały zespół poddany został izolacji i czeka na dalsze wykonanie testów.

W związku z tym sobotni mecz z SPS Stal Mielec zostaje odwołany i przełożony na 31.10.2020 roku.

Zawodniczka z pozytywnym wynikiem zgłaszała takie objawy jak: gorączka, bóle mięśniowe, bóle głowy i utrata smaku i węchu. U części zespołu występowały również podobne objawy. Będziemy na bieżąco informować o sytuacji naszego zespołu oraz wynikach testów pozostałych członków drużyny.

źródło: NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki - Facebook

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-10-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved