Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Koronawirus w PTPS-ie Piła

Koronawirus w PTPS-ie Piła

Wygląda na to, że sytuacja klubu z Piły robi się coraz bardziej skomplikowana. W ostatnich dniach z zespołu odeszły trzy zawodniczki, a dziś poinformowano, że dwie osoby z drużyny otrzymały pozytywny wynik testu na obecność wirusa SARS-CoV-2. W tej sytuacji odwołano spotkanie 13. kolejki, które pilanki miały rozegrać we własnej hali z Polskimi Przetworami Pałac Bydgoszcz.

Drużyna Enei PTPS Piła zajmuje od początku sezonu ostatnie miejsce w tabeli. Pilanki rozegrały do tej pory 14 spotkań w TAURON Lidze, jednak zwycięsko wyszły tylko z jednego.Słabe wyniki to jednak tylko jeden z problemów PTPS-u. W ostatnich dniach z drużyny odeszły trzy zawodniczki. Sylwia Kucharska przeniosła się do MKS-u Kalisz, Marta Wellna przyjęła ofertę #VolleyWrocław, zaś Natalia Skrzypkowska zdecydowała się na przeprowadzkę do beniaminka ze Świecia.

Dziś natomiast klub poinformował o dwóch przypadkach zakażenia covid-19. Na chwilę obecną pewne jest, że mecz z Polskimi Przetworami Pałac Bydgoszcz będzie musiał zostać przełożony.

źródło: inf. własna, PTPS Piła

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-12-10

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved