Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Koronawirus w kolejnym klubie I ligi

Koronawirus w kolejnym klubie I ligi

Koronawirus nie daje o sobie zapomnieć. Dopadł także siatkarzy Gwardii Wrocław, przez co odwołane zostały ich najbliższe mecze zarówno w TAURON 1. Lidze, jak i w Pucharze Polski.

Dotychczas Gwardia Wrocław świetnie radzi sobie w rozgrywkach zaplecza PlusLigi. Podopieczni Krzysztofa Janczaka prowadzą w tabeli TAURON 1. Ligi. W najbliższym czasie mieli zmierzyć się w lidze z LUK Politechniką Lublin, a w Pucharze Polski podjąć Polski Cukier Avię Świdnik. Oba spotkania jednak nie dojdą do skutku, a powodem jest wykrycie koronawirusa w dolnośląskiej drużynie.– Klub Gwardia Wrocław Sp. z o.o. informuje, że najbliższe spotkania, tj. 2 listopada w Lublinie z LUK Politechnika (TAURON 1. Liga) oraz 3 listopada w Świdniku, z Polski Cukier Avia (Puchar Polski), nie odbędą się w w/w terminach. Powodem jest kwarantanna, w której znalazło się kilku członków drużyny po pozytywnych wynikach testów na obecność wirusa SARS-CO-V-2 – można przeczytać na oficjalnej stronie Gwardii Wrocław.

Klub, w oczekiwaniu na dalsze wytyczne, pozostaje w stałym kontakcie ze służbami sanitarnymi oraz Polską Ligą Siatkówki.

źródło: gwardiawroclaw.pl, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-10-30

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved