Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Kolejny transfer z I ligi do Aniołów Toruń

Kolejny transfer z I ligi do Aniołów Toruń

fot. Gwardia Wrocław

25-letni przyjmujący Krzysztof Gulak, który ostatnie dwa sezony spędził na parkietach TAURON 1. Ligi dołączył do drużyny Aniołów Toruń. Gulak to ósmy siatkarz ogłoszony przez toruńskiego drugoligowca.

Krzysztof Gulak przygodę z siatkówką rozpoczął w rodzinnym mieście – Olsztynie. Jest absolwentem Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Spale. Jego pierwszym klubem w seniorskiej karierze był Indykpol AZS Olsztyn, w którym spędził dwa sezony w latach 2014/2016. Następnie grał w Grecji (A.C.C. Kyzikos Neas Peramou) oraz w Belgii, gdzie przez dwa sezony reprezentował Axis Guibertin, zajmując w rozgrywkach ligowych z drużyną kolejno 10. i 6. miejsce. Ostatnie dwa lata spędził na parkietach TAURON 1. Ligi, najpierw w KPS Siedlce, a miniony rok – w MCKiS Jaworzno. Indywidualnie w sezonie 2020/2021 był 6. najlepszym przyjmującym zawodnikiem ligi.Anioły to klub z dużymi perspektywami i cieszę się, że mogę uczestniczyć w tym projekcie od samego początku. Bez większego zastanowienia zdecydowałem się na grę w Toruniu, ponieważ przedstawiony plan i pomysł na klub od samego początku był konkretny. Naszym celem jest walka o awans do TAURON 1. Ligi, a w pierwszej kolejności skupiamy się na zakończeniu rozgrywek grupowych na jednym z dwóch pierwszych miejsc – mówi Krzysztof Gulak.

Anioły Toruń stopniowo informują o składzie na debiutancki sezon. Wiadomo, że trenerem zespołu będzie Sebastian Tylicki. Za rozegranie odpowiadać będą Rafał Maluchnik i Mateusz Wołowicz. W ataku zagra Jakub Skadorwa. Oprócz Krzysztofa Gulaka przyjmującymi Aniołów zostali już Dawid Biesek i Michał Nowakowski. Ogłoszono również po jednym zawodniku na pozycji środkowego (Maciej Skowroński) oraz libero (Łukasz Detmer).

źródło: aniolytorun.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-07-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę