Strefa Siatkówki – Mocny Serwis

Kolejny powrót do Legionovii, tym razem przyjmującej

fot. DPD Legionovia Legionowo SA

Kolejną zawodniczką, która zdecydowała się na powrót do IŁ Capital Legionovii Legionowo, jest Magdalena Damaske. Ta 25-letnia przyjmująca broniła już barw klubu spod warszawskiego miasteczka w sezonach 2017-2020. Zatem następny sezon będzie już jej czwartym spędzonym w Legionowie.

Coraz mniej jest znaków zapytania w składzie IŁ Capital Legionovii Legionowo na sezon 2021/2022. W środę klub ogłosił nazwisko kolejnej siatkarki, która będzie reprezentowała jego barwy. Okazało się, że będzie nią Magdalena Damaske, która jest bardzo dobrze znana kibicom z Legionowa.Wszystko dlatego, że 25-letnia przyjmująca występowała już w Legionovii w sezonach 2017-2020. Wcześniej przez trzy lata była zawodniczką Trefla Sopot, a ostatni sezon spędziła w Enerdze MKS Kalisz.

W drużynie prowadzonej przez Jacka Pasińskiego zagrała w 10 meczach (33 setach), w których zgromadziła na swoim koncie 81 punktów, w tym 4 w polu serwisowym, 10 w bloku, a pozostałe w ataku, w którym jednak jej skuteczność nie była oszałamiająca, bo wyniosła zaledwie 28%. Zawodniczka miała także sporo pracy w przyjęciu, gdyż zagrywkę rywalek przyjmowała 225 razy.

Przypomnijmy, że Magdalena Damaske nie jest pierwszą zawodniczką, która w międzysezonowej przerwie zdecydowała się na powrót do Legionowa. Taką samą decyzję podjęła Lauren Barfield, która w Legionovii zagra po siedmiu latach przerwy. Ponadto działacze zakontraktowali także Aleksandrę Grykę, która miniony sezon spędziła w Stanach Zjednoczonych, ale została zauważona przez Jacka Nawrockiego i dostała szansę gry w reprezentacji Polski w trakcie Ligi Narodów.

Zobacz również
Karuzela transferowa TAURON Ligi na sezon 2021/2022

źródło: inf. własna, Legionovia Legionowo - facebook

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-07-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę