Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Kolejna siatkarka pożegnała się z beniaminkiem z Tarnowa

Kolejna siatkarka pożegnała się z beniaminkiem z Tarnowa

fot. Michał Szymański

Chociaż sezon TAURON Ligi w pełni, to trwają jeszcze ostatnie transferowe podrygi. Tym razem ofertę z Rumunii postanowiła przyjąć środkowa, która występowała w barwach beniaminka z Tarnowa. Środkowa Julia Gierasimowa dalszą część sezonu spędzi w Bukareszcie w szeregach miejscowego Rapidu.

Trwają transfery „last minute”. Po tym jak zespół Roleskiego Grupy Azotów Tarnów opuściła Serbka Nikolina Lukić, na podobny ruch zdecydowała się ukraińska środkowa bloku tarnowskiego zespołu – Julia Gierasimowa. 33-letnia zawodniczka, która pochodzi z Odessy. W swojej karierze grała głównie w klubach tureckich i ukraińskich. W rodzimej lidze występowała w Chimiku Jużnyj, a miniony sezon spędziła w Prometej Dnipro, z którym wywalczyła mistrzostwo Ukrainy, choć sezon nie został dokończony przez działania wojenne w tym kraju. Przed sezonem dołączyła do beniaminka z Tarnowa.W jego szeregach tarnowskiej ekipy rozegrała 9 meczów, w których wywalczyła 43 punkty, z czego 14 blokiem. Teraz Ukrainka postanowiła jednak mocno zmienić otoczenie i dalszą część sezonu spędzi w Rapidzie Bukareszt.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2023-01-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2023 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę