Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Karol Borkowski: Chcielibyśmy namieszać w lidze

Karol Borkowski: Chcielibyśmy namieszać w lidze

– Nie chce nic obiecywać ani narzucać na nas niepotrzebnej presji. Jesteśmy młodzi, zależy nam na rozwoju osobistym i jak najlepszym wyniku w lidze. Dyplomatycznie odpowiem, że chcielibyśmy namieszać – powiedział Karol Borkowski, przyjmujący AZS AGH Kraków po pierwszym zwycięstwie w sezonie 2021/22 TAURON 1. Ligi Mężczyzn. Akademicy w sobotę we własnej hali podejmą ZAKSĘ Strzelce Opolskie.

Za wami pierwszy mecz i pierwsze zwycięstwo w dodatku bez straty seta. Ręce same składają się do oklasków po takim spotkaniu.Bardzo dziękujemy. Rzeczywiście to był nasz pierwszy mecz. Cieszymy się ze zwycięstwa, ale nie ma co spoczywać na laurach. Od poniedziałku myślimy już o następnym spotkaniu.

Spodziewaliście się, że spotkanie w Kluczborku zakończy się w trzech setach, które praktycznie od początku do końca mieliście pod kontrolą?

–  Byliśmy bardzo dobrze przygotowani do meczu, więc wynik mnie nie dziwi. Skłamałbym mówiąc, że byłem pewien wygranej bez straty seta.

Musieliście dość długo czekać na inaugurację rozgrywek, ale jak sobotni mecz pokazał, było warto poczekać.

Bardzo trafnie pani to ujęła. Naprawdę warto było czekać. Oby tak dalej.

Pół żartem, pół serio odczarowaliście ostatnie lata rywalizacji z KKS Mickiewicz. Do tej pory zawsze wygrywał gospodarz danego spotkania. W sobotę to wy zapunktowaliście na terenie rywala.

– To mój drugi sezon w Krakowie i rzeczywiście była taka zależność. Kluczbork to bardzo trudny teren, co bardzo dobrze obrazował poprzedni sezon, dlatego zwycięstwo smakuje jeszcze lepiej.

Teraz kiedy trenujecie już w komplecie, możecie spokojnie przygotowywać się do swojego pierwszego domowego spotkania. W sobotę podejmiecie ZAKSĘ Strzelce Opolskie.

–  Tak, fajnie, że chłopaki już wrócili, a jeszcze lepiej, że z medalami. Korzystając z okazji chciałbym im jeszcze raz pogratulować. A wracając do tematu, to tak jak już mówiłem, zapominamy o meczu z Mickiewiczem i zaczynamy misję ZAKSA Strzelce Opolskie.

Na koniec zapytam jeszcze, bo dla was to właściwie początek sezonu, a nie było okazji o tym rozmawiać. Jaki cel AZS AGH Kraków wyznaczył na sezon 2021/22 TAURON 1. Ligi Mężczyzn?

Nie chce nic obiecywać, ani narzucać na nas niepotrzebnej presji. Jesteśmy młodzi, zależy nam na rozwoju osobistym i jak najlepszym wyniku w lidze. Dyplomatycznie odpowiem, że chcielibyśmy namieszać.

*rozmawiała Katarzyna Porębska – www.tauron1liga.pl

źródło: tauron1liga.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-10-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę