Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Kapitan zespołu odchodzi z Lublina

Kapitan zespołu odchodzi z Lublina

fot. krispol1liga.pls.pl

Bartosz Zrajkowski odchodzi z LUK Politechniki Lublin. W piątek klub poinformował o zakończeniu współpracy z rozgrywającym. Wcześniej klub z Lublina poinformował o rozstaniu się z Szymonem Pałką, Damianem Wierzbickim i Romanem Oroniem. 

„Informujemy, że kolejnym siatkarzem, którego zabraknie w naszym zespole w sezonie 2020/2021 jest kapitan Bartosz Zrajkowski” – poinformował pierwszoligowy klub LUK Politechnika Lublin.

Bartosz Zrajkowski dołączył do drużyny LUK Politechnika Lublin przed kampanią 2019/2020. W jej barwach wystąpił we wszystkich ligowych spotkaniach, zdobywając przy tym 30 punktów. Ponadto dotychczasowy rozgrywający lublinian w wyjazdowym meczu przeciwko UKS-owi Mickiewicz Kluczbork sięgnął po statuetkę MVP.

Wcześniej klub z Lublina poinformował o rozstaniu się z Szymonem Pałką, Damianem Wierzbickim i Romanem Oroniem. Według naszych informacji nowych klubów szukają również Japończyk  Sho Takahashi oraz Sławomir Stolc. Z pierwszoligowcem umowy na kolejny sezon przedłużyli już trener Maciej Kołodziejczyk, środkowy bloku Kamil Szaniawski oraz dwóch siatkarzy grających na przyjęciu: Paweł Rusin i Szymon Seliga.

Zobacz również:
Karuzela transferowa I ligi mężczyzn

 

źródło: lkpslublin.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-05-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2024 Strefa Siatkówki All rights reserved