Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Kapitan zespołu odchodzi z Lublina

Kapitan zespołu odchodzi z Lublina

fot. krispol1liga.pls.pl

Bartosz Zrajkowski odchodzi z LUK Politechniki Lublin. W piątek klub poinformował o zakończeniu współpracy z rozgrywającym. Wcześniej klub z Lublina poinformował o rozstaniu się z Szymonem Pałką, Damianem Wierzbickim i Romanem Oroniem. 

„Informujemy, że kolejnym siatkarzem, którego zabraknie w naszym zespole w sezonie 2020/2021 jest kapitan Bartosz Zrajkowski” – poinformował pierwszoligowy klub LUK Politechnika Lublin.Bartosz Zrajkowski dołączył do drużyny LUK Politechnika Lublin przed kampanią 2019/2020. W jej barwach wystąpił we wszystkich ligowych spotkaniach, zdobywając przy tym 30 punktów. Ponadto dotychczasowy rozgrywający lublinian w wyjazdowym meczu przeciwko UKS-owi Mickiewicz Kluczbork sięgnął po statuetkę MVP.

Wcześniej klub z Lublina poinformował o rozstaniu się z Szymonem Pałką, Damianem Wierzbickim i Romanem Oroniem. Według naszych informacji nowych klubów szukają również Japończyk  Sho Takahashi oraz Sławomir Stolc. Z pierwszoligowcem umowy na kolejny sezon przedłużyli już trener Maciej Kołodziejczyk, środkowy bloku Kamil Szaniawski oraz dwóch siatkarzy grających na przyjęciu: Paweł Rusin i Szymon Seliga.

Zobacz również:
Karuzela transferowa I ligi mężczyzn

 

źródło: lkpslublin.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-05-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę