Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Kalendarz sparingowy ŁKS-u Commercecon Łódź

Kalendarz sparingowy ŁKS-u Commercecon Łódź

fot. Michał Szymański

Po udziale w turnieju plażowym Grand Prix PLS zespół ŁKS-u Commercecon Łódź powrócił do treningów w hali. Już w najbliższy weekend Łódzkie Wiewióry rozpoczną kolejny etap przygotowań do sezonu 2022/2023. Czas bowiem na spotkania kontrolne, w których sztab szkoleniowy łodzianek będzie mógł testować różne rozwiązania taktyczne.

ŁKS Commercecon Łódź weźmie udział w dwóch turniejach oraz rozegra serię sparingów. Jeden z nich – z E.Leclerc Moya Radomką Radom – będzie otwarty dla kibiców (17.09., godz. 15:45)Kalendarz sparingowy ŁKS-u Commercecon Łódź przed sezonem 2022/2023:

3-4 września – turniej w Białymstoku (BAS Kombinat Budowlany Białystok, Roleski Grupa Azoty PWSZ Tarnów, ŁKS Commercecon Łódź)

16 września – sparing z E.Leclerc Moya Radomką Radom w Łodzi

17 września – sparing z E.Leclerc Moya Radomką Radom w Łodzi – otwarty dla kibiców (godzina 15:45)

23 września – sparing Energą MKS Kalisz (wyjazd)

28 września – 1 października – wspólne treningi i dwa sparingi z SC Potsdam (wyjazd)

8-9 października – sparingi w E.Leclerc Moya Radomką Radom (wyjazd)

13-14 października – sparingi z Developresem Bella Dolina Rzeszów (miejsce do ustalenia)

21-23 października – turniej Amica Cup w Szamotułach (ŁKS Commercecon Łódź, #VolleyWrocław, Rote Raben Vilsbiburg, Dresdner SC)

źródło: lkscommerceconlodz.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-08-30

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę