Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Julio Velasco dostał ofertę powrotu na ławkę trenerską

Julio Velasco dostał ofertę powrotu na ławkę trenerską

fot. federvolley.it

Il Bisonte Firenze, klub włoskiej Serie A z wieloletnią tradycją, ale wciąż bez sukcesów, zaskoczył wielu kibiców i obserwatorów. Działacze z Florencji wysłali ofertę pracy jednemu z najlepszych trenerów jacy pracowali w tej dyscyplinie sportu – Julio Velasco. Szkoleniowiec zakończył karierę trenerską w 2019 roku.

Legendarny argentyński trener Julio Velasco otrzymał zaskakującą propozycję objęcia drużyny siatkarek włoskiej Serie A – Il Bisonte Firenze. Klub z Florencji miał złożyć szkoleniowcowi taką ofertę zaraz po tym, jak zwolnił dotychczasowego trenera, Massimo Bellano.70-letni Velasco obecnie jest dyrektorem technicznym młodzieżowych reprezentacji Włoch. Informację o jego możliwym zatrudnieniu we włoskiej Serie A siatkarek przekazał na swoim blogu GianLuca Passini. Były szkoleniowiec m.in. reprezentacji Włoch, Hiszpanii, Iranu, Czech i Argentyny, a także kilku włoskich klubów zakończył swą karierę trenerską w 2019 roku, gdy odszedł z klubu Azimut Modena.

źródło: inf. własna, worldofvolley.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2023-01-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2023 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę