Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Joker Świecie pożegnał dwie kolejne siatkarki

Joker Świecie pożegnał dwie kolejne siatkarki

fot. Paula Lesiak - KSZO Ostrowiec Św.

Agata Trybuła i Adrianna Lewandowska nie będą w przyszłym sezonie reprezentować już barw Jokera Świecie. Zwycięzca I ligi kobiet wciąż czeka na decyzję PLS SA w sprawie przyjęcia do TAURON Ligi, ale już rozpoczął budowę składu na przyszły sezon.

Agata Trybuła żegna się ze świeckim klubem. Była jedną z dwóch wychowanek w drużynie Jokera. „Buła” – bo tak nazywali ją znajomi-  związana była z klubem wiele lat. Przeżyła z Jokerem wiele wzlotów i upadków, wiele zwycięstw i porażek, jednak nigdy nie opuszczała jej pogoda ducha. Wnosiła na boisko masę pozytwnej energii, która wielokrotnie pomagała w ciężkich sytuacjach. – Chciałabym bardzo podziękować za kilka wspaniałych sezonów spędzonych w seniorskiej siatkówce Jokera. Wspaniale było być  częścią tworzącej się historii. Powodzenia w nadchodzących rozgrywkach oraz do zobaczenia – powiedziała cytowana na stronie klubowej siatkarka.

Adrianna Lewandowska to kolejna zawdniczka, która opuszcza drużynę ze Świecia. Dołączyła do Jokera w sezonie 2019/2020, od razu zdobywając z drużyną złoty medal. Przy każdym wejściu na boisko udowadniała jak wartościową jest zawodniczką. „Lewa” jest drugą środkową, która opuszcza Jokera. – Nie sądziłam, że po roku przerwy w grze trafię do tak dobrego klubu i tak świetnej drużyny, z którą ostatecznie zdobędę złoty medal. Był to dla mnie naprawdę duży sukces, dlatego też na pewno ten sezon pozostanie w mojej pamięci. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy się przyczynili do tego sukcesu, władzom klubu, całemu sztabowi, wszystkim kibicom, którzy nas wspierali i przede wszystkim tym super dziewczynom, które mnie tak miło przyjęły. Życzę powodzenia i dalszych sukcesów – powiedziała Lewandowska.

Wcześniej z klubem ze Świecia pożegnały się już środkowa Paulina Majkowska (będzie grać w Legionovii), przyjmujące Gabriela Borawska i Weronika Fojucik oraz atakująca Oriana Miechowicz, któa przechodzi do Energetyka Poznań.

Zobacz również:
Karuzela transferowa I ligi kobiet

źródło: joker-swiecie.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-06-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2023 Strefa Siatkówki All rights reserved