Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Joker Świecie pożegnał dwie kolejne siatkarki

Joker Świecie pożegnał dwie kolejne siatkarki

fot. Paula Lesiak - KSZO Ostrowiec Św.

Agata Trybuła i Adrianna Lewandowska nie będą w przyszłym sezonie reprezentować już barw Jokera Świecie. Zwycięzca I ligi kobiet wciąż czeka na decyzję PLS SA w sprawie przyjęcia do TAURON Ligi, ale już rozpoczął budowę składu na przyszły sezon.

Agata Trybuła żegna się ze świeckim klubem. Była jedną z dwóch wychowanek w drużynie Jokera. „Buła” – bo tak nazywali ją znajomi-  związana była z klubem wiele lat. Przeżyła z Jokerem wiele wzlotów i upadków, wiele zwycięstw i porażek, jednak nigdy nie opuszczała jej pogoda ducha. Wnosiła na boisko masę pozytwnej energii, która wielokrotnie pomagała w ciężkich sytuacjach. – Chciałabym bardzo podziękować za kilka wspaniałych sezonów spędzonych w seniorskiej siatkówce Jokera. Wspaniale było być  częścią tworzącej się historii. Powodzenia w nadchodzących rozgrywkach oraz do zobaczenia – powiedziała cytowana na stronie klubowej siatkarka.Adrianna Lewandowska to kolejna zawdniczka, która opuszcza drużynę ze Świecia. Dołączyła do Jokera w sezonie 2019/2020, od razu zdobywając z drużyną złoty medal. Przy każdym wejściu na boisko udowadniała jak wartościową jest zawodniczką. „Lewa” jest drugą środkową, która opuszcza Jokera. – Nie sądziłam, że po roku przerwy w grze trafię do tak dobrego klubu i tak świetnej drużyny, z którą ostatecznie zdobędę złoty medal. Był to dla mnie naprawdę duży sukces, dlatego też na pewno ten sezon pozostanie w mojej pamięci. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy się przyczynili do tego sukcesu, władzom klubu, całemu sztabowi, wszystkim kibicom, którzy nas wspierali i przede wszystkim tym super dziewczynom, które mnie tak miło przyjęły. Życzę powodzenia i dalszych sukcesów – powiedziała Lewandowska.

Wcześniej z klubem ze Świecia pożegnały się już środkowa Paulina Majkowska (będzie grać w Legionovii), przyjmujące Gabriela Borawska i Weronika Fojucik oraz atakująca Oriana Miechowicz, któa przechodzi do Energetyka Poznań.

Zobacz również:
Karuzela transferowa I ligi kobiet

źródło: joker-swiecie.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-06-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę