Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Puchar Polski > Joanna Pacak: Mamy mało czasu na trenowanie

Joanna Pacak: Mamy mało czasu na trenowanie

fot. Michał Szymański

 – Mamy świadomość tego, że jest to mecz o wszystko. Przegrana drużyna zostaje z niczym, a wygrana jedzie na Final Four do Nysy. Jest to dobry moment do zrewanżowania się rywalkom za poprzednią  porażkę i wierzymy w to, że uda nam się to zrobić – powiedziała przez ćwierćfinałowym spotkaniem Pucharu Polski z ŁKS-em Joanna Pacak.

W środę siatkarki #VolleyWrocław powalczą o awans do półfinał Pucharu Polski. Rywalem dolnośląskiej ekipy będzie ŁKS Commercecon Łódź.  – Mamy świadomość tego, że jest to mecz o wszystko. Przegrana drużyna zostaje z niczym, a wygrana jedzie na Final Four do Nysy – powiedziała przed spotkaniem środkowa wrocławianek Joanna Pacak. W poprzednim, listopadowym starciu z ŁKS-em w TAURON Lidze lepsze okazały się łodzianki, które pokonały zespół z Wrocławia 3:0.  – Jest to dobry moment do rewanżu i wierzymy w to, że uda nam się to zrobić – zapowiedziała zawodniczka.Przed wrocławiankami teraz wymagający czas grania na wyjeździe. Oprócz spotkania pucharowego czekają je jeszcze w ramach ligowej rywalizacji podróże do Bydgoszczy, Tarnowa oraz Rzeszowa. – Cztery dalekie podróże  z rzędu to z pewnością jest obciążenie dla organizmu, tym bardziej, jeśli to są dwa wyjazdy w ciągu jednego tygodnia. Mamy mało czasu na trenowanie – przyznała Pacak.  –  To na pewno duży minus i oczywiście też to, że nie gramy na swoim terenie, jednak życie sportowca już nas do tego przyzwyczaiło i podejmujemy to wyzwanie. Mam nadzieję, że nie przeszkodzi nam to w zdobywaniu punktów – stwierdziła.

Do treningów z wrocławskim zespołem powróciła już Zuzanna Kamińska, która ostatnio wyłączona  była z gry z powodu problemów zdrowotnych. – Na razie ją obserwujemy  i  staramy się poprowadzić jej drogę w tych treningach tak, żeby przynosiły one jak najlepsze efekty. Jest to więc jeszcze taki okres próbny. Zuza musi wykonać jeszcze dużo pracy motorycznej, w siłowni i indywidualnie w hali – ocenił dyspozycję swojej zawodniczki drugi trener #VolleyWrocław Bartłomiej Bartodziejski.

W grudniu szeregi drużyny zasiliła nowa przyjmująca, Barbara Cembrzyńska. – Jest nowym pozytywnym elementem naszego zespołu – mówi o swojej podopiecznej szkoleniowiec. –  Jest to bardzo pracowita dziewczyna, wnosi wiele dobrego, jeżeli chodzi o pracę w obronie i przyjęciu, ale jeszcze musimy popracować nad elementami motorycznymi, siłowymi i indywidualnymi rzeczami, które mamy z nią do wykonania w hali. Jeśli chodzi o tę pracę i o to jak „wkleiła się” w zespół, to myślę, że jest super. Pozostałe elementy musimy tylko trochę dopracować – zakończył trener Bartodziejski.

źródło: inf. własna, Volley Wrocław - Facebook

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Puchar Polski

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2023-01-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2023 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę