Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Jakub Rybicki zostaje w Lindemans Aalst

Jakub Rybicki zostaje w Lindemans Aalst

fot. plusliga.pl

Lindemans Aalst zajął szóste miejsce w zakończonym niedawno sezonie w Belgii. Jednym z liderów tego zespołu jest Jakub Rybicki. Klub nie czekał długo z decyzją o przedłużeniu kontraktu z Polakiem. Władze zespołu już ogłosiły, że Rybicki pozostanie w Aalst na kolejny rok. 

Dla Jakuba Rybickiego jest to pierwsza zagraniczna przygoda, choć trwająca już dwa sezony. Młody przyjmujący po ukończeniu SMS-u Spała spędził dwa sezony w barwach Cerrad Czarnych Radom (2017-2019). Nie miał jednak okazji do regularnego grania. Więcej szans otrzymywał dopiero po transferze do Lindemans Aalst, gdzie wielokrotnie pomagał zespołowi w odniesieniu zwycięstwa.Młody przyjmujący czuje się w klubie na tyle dobrze, że zdecydował się pozostać w nim także na kolejny sezon (2021/2022). Co ważne, zadowoleni z Rybickiego byli także włodarze klubu.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-04-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę