Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Igor Oziabło wzmacnia środek Aniołów Toruń

Igor Oziabło wzmacnia środek Aniołów Toruń

fot. Gwardia Wrocław

Pochodzący z Rybnika Igor Oziabło to kolejny środkowy, który w sezonie 2021/2022 będzie do dyspozycji trenera Sebastiana Tylickiego. 22-latek ostatni sezon spędził w niemieckiej 2. Bundeslidze.

Igor Oziabło przygodę z siatkówką rozpoczął w gimnazjum, gdy trafił do klasy sportowej. W pierwszym roku od rozpoczęcia treningów wraz z zespołem zajął 6. miejsce w finałach mistrzostw Polski, co zwiększyło jego zaangażowanie w rozwój. Po trzech latach gry w TS Volley Rybnik został zawodnikiem Jastrzębskiego Węgla. Karierę seniorską rozpoczął w drużynie z Niebylca, następnie sezon spędził w rodzinnym Rybniku i ostatni – we wspomnianej 2. Bundeslidze.Wybrałem Toruń ponieważ wierzę w cele oraz założenia, które stawia przede mną drużyna. Bardzo cieszę się, że mogę być częścią tego projektu oraz trafnej wizji stworzenia dobrej siatkówki w Toruniu. Czuje, że stoją za tym osoby, które mają swoje do powiedzenia w sporcie i wiedzą jak obchodzić się z siatkówką oraz z zawodnikiem. Moim celem jest awans do TAURON 1. Ligi, oraz osobisty rozwój. Jestem przekonany, że każdy z nas da siebie wszystko, rozwinie się sportowo, przez co stworzymy maszynę gotową do wygrania turnieju finałowego – mówi Igor Oziabło.

Igor Oziabło

Data urodzenia: 17.07.1999
Środkowy
Numer: 99
Wzrost 198 cm
Waga 88 kg
Zasięg z wyskoku do ataku: 350 cm

źródło: aniolytorun.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-07-25

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę