Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Gwiazdy odejdą z EMS Taubaté Funvic?

Gwiazdy odejdą z EMS Taubaté Funvic?

fot. Volei Taubate

W tym sezonie EMS Taubaté Funvic zdobyło już dwa trofea. Pod koniec października gracze tego zespołu wywalczyli Banco do Brasil Super Volleyball Thorpy oraz Superpuchar Brazylii. Okazuje się jednak, że to było miłe złego początki. Jak informuje na swoim blogu Bruno Voloch, skład drużyny w następnym sezonie zostanie całkowicie przeprojektowany.

Według doniesień z klubem pożegnają się wszystkie gwiazdy: Lucas Saatkamp, Douglas Souza, Bruno Rezende i Thales Hoss. Wynagrodzenia Saatkampa, Souzy i Rezende mają znacznie wykraczać poza możliwości finansowe i standardy, które zostaną przyjęte na sezon 2021/2022. Jak napisał Voloch, pensja Bruno Rezende wynosi około  276 000 euro, Saatkampa – 191 000 euro, zaś Souzy -184 000 euro.W rozgrywkach ligowych EMS Taubaté Funvic zajmuje 2. miejsce w tabeli, jednak ma rozegrane o dwa mecze mniej niż lider Sada Cruzeiro Volei. Bruno Rezende i spółka tracą do swoich rywali 7 punktów, mając jednak duże szanse na odrobienie strat, jeśli rozegrają zaległe pojedynki.

31 stycznia Taubate zmierzy się w meczu 16. kolejki brazylijskiej ekstraklasy z ostatnim w klasyfikacji Pacaembu Ribeirao.

źródło: inf. własna, worldofvolley.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-01-27

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved