Strefa Siatkówki – Mocny Serwis

Garść informacji transferowych z I ligi kobiet

fot. Krzysztof Klepacz - thisisvolleyball.com

Większość osób skupiona jest obecnie na tym, co dzieje się na rynku transferowym wyższych lig. Zaplecza PlusLigi i Tauron Ligi również nie próżnują. Kluby pozyskują nowe zawodniczki, przedłużają dotychczasowe kontrakty i szykują się do kolejnych rozgrywek. Kolejne nowe nazwiska w swoich drużynach ogłosiły Stal Mielec i AZS Uni Opole. NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki przedłużył natomiast kilka umów.

Stal Mielec poinformowała o pozyskaniu nowej przyjmującej. Jest nią Patrycja Wardęga. Ostatnio zawodniczka grała w MKS-ie Sokół Radzionków. Znana jest też z występów na boiskach siatkówki plażowej.Nową atakującą ma natomiast AZS Uni Opole. Wśród akademiczek znalazła się Monika Kacprzak. Zawodniczka na początku roku opuściła KSZO Ostrowiec Św. Wcześniej reprezentowała barwy PTPS-u Piła, walczyła na boiskach drugoligowych z warszawską Spartą, a jest wychowanką MUKS Volley Płock. Początkowo wiązana była z pozycją środkowej, jednak jeszcze grając w stolicy została przekwalifikowana na atakującą.

Od przedłużenia umów kompletowanie składu na nowy sezon rozpoczął NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki. W klubie zostają: rozgrywająca Dominika Kołodziejczyk, dwie libero Dominika Balcerowicz i Klaudia Grzywaczewska, a także przyjmująca Sandra Świętoń. Barw NOSiR-u będąć bronić nadal także dwie atakujące Nadia Wydmańska oraz 39-letnia weteranka polskich boisk siatkarskich Agnieszka Wołoszyn.

Zobacz również:
Karuzela transferowa I ligi kobiet

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved