Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Farhad Ghaemi wrócił do Iranu

Farhad Ghaemi wrócił do Iranu

fot. Katarzyna Antczak

Katarski zespół Al-Rayyan w krótkim czasie opuściło dwóch obcokrajowców. Po tym jak na powrót do Francji zdecydował się Antonin Rouzier, który teraz występuje w Paris Volley, na pożegnanie z klubem zdecydował się jego kolejny mocny punkt – Farhad Ghaemi.

Reprezentant Iranu, 31-letni Fahrad Ghaemi był zawodnikiem Al-Rayyan od początku tego sezonu. Jak informują katarskie media, po kilku miesiącach postanowił rozstać się z klubem i wrócić do kraju. Decyzję taką miał podjąć z powodów rodzinnych. Przyjmujący będzie teraz występował w Labanyat Haraz Amol, jednym z czołowych klubów irańskiej Super Ligi.Ghaemi jest świetnym zawodnikiem i na pewno pomoże nam w lidze. Napotkał pewne problemy w Katarze i wolał kontynuować swoją karierę w Iranie – powiedział o pozyskaniu nowego zawodnika Behrouz Ataei, trener Labanyat Haraz Amol.

Rouziera i Ghaemiego w Al-Rayyan zastąpi rosyjski duet Konstantin Bakun – Wiaczesław Tarasow. Drugi z nich do niedawna był zawodnikiem pierwszoligowego BBTS-u Bielsko-Biała, skąd został wypożyczony do katarskiego zespołu w listopadzie.

źródło: inf. własna, Teheran Times, worldofvolley.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności

Tagi przypisane do artykułu:

Więcej artykułów z dnia :
2020-12-28

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved