Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > rozgrywki towarzyskie > Dwa wygrane sparingi Radomki

Dwa wygrane sparingi Radomki

fot. Radomka Radom

W sobotę i niedzielę swoje mecze kontrolne rozegrały drużyny E.Leclerc Moya Radomki Radom oraz Roleskiego Grupy Azoty PWSZ Tarnów. Oba spotkania zostały rozegrane w Radomiu, w obu rozegrano po cztery sety i w obu zwycięskie okazały się gospodynie.

Pierwszy mecz radomianki zaczęły lepiej niż rywalki. Wygrały pierwszego seta do 21, ale w drugim musiały się już bardziej namęczyć, żeby odnieść zwycięstwo. Ostatecznie rozstrzygnęły tę partię na swoją korzyść w stosunku 25:23.Później tarnowianki się obudziły. Dla nich nie były to pierwsze sparingi w tym sezonie przygotowawczym. Tydzień wcześniej zmierzyły się z pierwszoligowym BAS-em Kombinatem Budowlanym Białystok oraz ŁKS-em Commercecon Łódź. Przypomniały sobie zatem dobre momenty z tego turnieju i trzeciego seta wygrały do 22, by chwilę później ulec do 20 i zapisać na swoim koncie porażkę 1:3.

E.Leclerc Moya Radomka Radom – Roleski Grupa Azoty PWSZ Tarnów 3:1
(25:21, 25:23, 22:25, 25:20)

Drugie spotkanie miało jeszcze bardziej jednostronny przebieg. Podopieczne Błażeja Krzyształowicza wygrały pierwszego seta do 22, a w drugim okazały się już wyraźnie lepsze od rywalek, wygrywając 25:17. Znów najbardziej zacięta okazała się trzecia odsłona, wygrana przez Radomianki dopiero na przewagi 29:27. W czwartym, dodatkowym secie tarnowianki znów zagrały nieco słabiej i przegrały ponownie do 17, a cały mecz 0:4.

Teraz przed siatkarkami Marcina Wojtowicza intensywny okres treningowy, po którym 22 września zagrają z wicemistrzem Polski Developresem Bella Dolina Rzeszów. Z kolei Radomka uda się już w kolejny weekend do Łodzi, aby 16 i 17 września (piątek i sobota) zmierzyć się z brązowym medalistą poprzedniego sezonu ŁKS-em Commercecon Łódź.

E.Leclerc Moya Radomka Radom – Roleski Grupa Azoty PWSZ Tarnów 4:0
(25:22, 25:17, 29:27, 25:17)

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, rozgrywki towarzyskie, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-09-11

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę