Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Dominik Walenciej: Naszym celem jest utrzymanie się w lidze

Dominik Walenciej: Naszym celem jest utrzymanie się w lidze

fot. SPS Chrobry Głogów

SPS Chrobry Głogów 26 lipca rozpoczął przygotowania do sezonu 2021/22 TAURON 1. Ligi Mężczyzn. – Naszym celem jest utrzymanie się w lidze – powiedział Dominik Walenciej, trener beniaminka.

Tydzień temu drużyna z Głogowa pod kierunkiem Dominika Walencieja rozpoczęła przygotowania do nowego sezonu 2021/22 TAURON 1. Ligi Mężczyzn. – Nastroje mamy bojowe. Jesteśmy przygotowani do pracy. Każdy z niecierpliwością czekał na rozpoczęcie przygotowań do najbliższego sezonu. Udało się nam wywalczyć awans, więc wszyscy chcą pracować. Liczę na to, że praca na treningach będzie sumienna i dobra – powiedział Walenciej.Na ten moment włodarze klubu nie odkryli jeszcze wszystkich kart. Kibice pełen skład poznają podczas oficjalnej prezentacji zespołu. – Mamy w sumie mało zmian w składzie, bo tylko cztery. Cieszymy się, że udało się nam utrzymać trzon zespołu z poprzedniego sezonu. Ważną rolę odgrywa zgranie i atmosfera. Liczymy na to, że tych czterech zawodników to będzie wzmocnienie na konkretnych pozycjach, a nie uzupełnienie składu. Spodziewam się, że ich obecność w drużynie zwiększy jeszcze rywalizację w zespole – zakończył Walenciej.

źródło: tauron1liga.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-08-01

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę