Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Dentil/Praia Clube wygrał żeńską edycję Super Volleyball Banco Do Brasil Trophy

Dentil/Praia Clube wygrał żeńską edycję Super Volleyball Banco Do Brasil Trophy

fot. cbv.com.br

Zespół Dentil/Praia Clube triumfował w pierwszej żeńskiej edycji Super Volleyball Banco Do Brasil Trophy. W sobotę (31 października) drużyna z Minas pokonała Sesc RJ Flamengo w trzech setach. 

Turniej Banco do Brasil Super Volleyball Trophy został stworzony, aby zrekompensować brak fazy play-off w sezonie 2019/20, która została odwołana z powodu pandemii koronawirusa.Najlepszą zawodniczką finału została wybrana przyjmująca Dentil/Praia Clube Fernanda Garay. – Jestem bardzo szczęśliwa i dumna z całego zespołu. To był nasz pierwszy turniej od dłuższego czasu i jestem zadowolona z tego, co zaprezentowaliśmy jako grupa. Zaczęłyśmy turniej z pewnymi trudnościami, ale zebrałyśmy się razem i udało nam się ewoluować podczas zawodów. Uważam, że jesteśmy na dobrej drodze – skomentowała zawodniczka.

Z postawy zespołu zadowolony był również trener Paulo Coco. – Mieliśmy trudności w przygotowaniach, bez możliwości rozegrania meczów towarzyskich. Nabieraliśmy sił, ale wiemy, że możemy iść dalej, mamy duży potencjał. Zagraliśmy bardzo dobrą taktykę, zagrywaliśmy dobrze, napieraliśmy atakiem, blok dotykał piłek, nie zabrakło mocnego kontrataku – podsumował.

Sesc RJ Flamengo – Dentil/Praia Clube 0:3
(22:25, 14:25, 25:27)

źródło: cbv.com.br, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-11-01

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved