Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Były siatkarz Resovii podpisał kontrakt z Milano

Były siatkarz Resovii podpisał kontrakt z Milano

fot. Katarzyna Antczak

Thomas Jaeschke walczy obecnie ze swoją reprezentacja w Siatkarskiej Lidze Narodów, ale sezon reprezentacyjny nie zatrzymuje karuzeli transferowej. Przyjmujący, który ostatnie cztery lata spędził w Calzedonia Werona, postanowił zmienić otoczenie i najbliższe dwa lata spędzi w Allianz Powervolley Milano. 

Przypomnijmy, że Jaeschke trafił do europejskiej siatkówki z Chicago w wieku 22 lat, a jego pierwszym klubem na Starym Kontynencie była Asseco Resovia Rzeszów, gdzie siatkarz spędził dwa sezony.Z Rzeszowa przyjmujący przeniósł się do wspomnianej Werony, gdzie zakotwiczył na dłużej. Allianz Powervolley Milano będzie dopiero czwartym klubem w seniorskiej karierze Jaeschke.

Siatkarz oprócz wicemistrzostwa Polski z Resovią ma już na swoim koncie kilka sukcesów z reprezentacją USA. W 2016 roku został brązowym medalistą olimpijskim, a trzy lata później wywalczył srebro Ligi Narodów i brąz Pucharu Świata.

źródło: inf. własna, worldofvolley.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-06-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę